[ODRZUCONE] Batmaan


Napisał(a): Batmaan


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Batmaan
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
Bug  29.07.2020, 14:44 -
#1
1. Imię:
Krzyś
2. Wiek: 
19 lat
3. Nick w grze:
Batmaan
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl
Na tym koncie od kilku dni, kiedyś gralem na innym koncie jakos 3 miesiace.
5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer:
Mysle ze bez problemu moge poświęcić 3 godziny dziennie. Ewentualnie czas moze zmienic sie w zależności od mojego wolnego czasu
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?
Tak, posiadam
7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?
Mialem na starym koncie jakies warny za flood itp.
8. Wymień komendy przydatne w roli ChatModa i napisz ich zastosowanie.
- /warn nick powód - ostrzega gracza
- /tempmute nick czas powod - wycisza gracza (max 15 min)
- /kick nick powod - wyrzuca gracza
- /ac - chat administracji
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE)
TAK
10. Wypisz obowiązki ChatModa:
ChatMod moim zdaniem powinien przede wszystkim skupić się na obserwacji chatu pod kątem floodowania, spamowania, reklamowania itp. Powinien on być skupiony na chacie, ewentualnie zwracac uwagę na niepokojące zachowania graczy (cheaty, oszustwa)
11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać ChatModem?
Chciałabym zostac ChatModem, ponieważ od zawsze lubiłem pomagać innym. Chciałbym to połączyć z przyjemnością, czyli graniem w Minecraft. Chciałbym mieć tez możliwość poznania innych administratorów, jak i nawiązania miłego kontaktu z graczami.
12. Napisz coś o sobie:
Cześć, mam na imię Krzyś. Mam 19 lat i jestem z województwa Dolnośląskiego, a dokładniej z małej wsi. Interesuje się psychologią i programowaniem. Chodzę do liceum ogólnokształcącego na profil Mat-Fiz-Inf. W przyszłości chcialbym zostać psychologiem lub programistą, wszystko zależy od tego jak mi się życie potoczy. Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy. W swoim życiu udało mi się napisać kilka podstawowych programów, z czego jestem dumny, gdyż uczę się tego sam w domu.
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?
Uważam, że jestem osobą kompetentną i odpowiednią na to stanowisko, ponieważ mialem kilka serwerow minecraft, oraz bylem juz nieraz w administracji. Potrafie również z wieloma osobami nawiązać kontakt. Zawsze szukam rozwiązania odpowiedniego dla kilku stron jednocześnie. 
14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP)
Bylem wiele razy
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?
Niestety, jeszcze nie udało mi się
QXVY
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
18 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
29.07.2020, 16:52 -
#2
wiek +
aktywność - nie widzę cie na serwerze minecraft
udzielanie się -
komendy +
pkt. 12 i 13 +
doświadczenie +
jeśli poprawisz aktywność oraz udzielanie się będę na tak, na razie neutral
Rysiowskyyy
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
13 posts 7 threads Dołączył: Nov 2019
29.07.2020, 17:06 -
#3
na tak
"Witam Graczy"
Dustus
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
29 posts 3 threads Dołączył: May 2019
29.07.2020, 22:14 -
#4
Nigdy nie widziałem na serwerze minecraft co jest równoznaczne z brakiem aktywności lub brakiem udzielania się na chat. Z punktu dwunastego, jest to punkt coś o sobie można dowiedzieć się kilka ciekawych rzeczy. Neutral z -.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.07.2020, 22:15 przez Dustus.
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
30.07.2020, 08:26 -
#5
plusujesz sama swoja osoba natomiast zeby stac sie czlonkiem administracji trzeba najpierw byc aktywnym graczem.
odrzucam i sprobuj za 2 tygodnie.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.07.2020, 08:26 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości