[ZAMKNIĘTE]  [PODANIE] grubshy


Napisał(a): Qbik Young


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Qbik Young
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
29.07.2020, 23:05 -
#1
1. Imię: Kuba dla znajomych Qbik a w mc Gruby
2. Wiek: 14 latek mam Big Grin
3. Nick w grze: grubshy
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl: kiedys sobie pykałem na skyblocku tylko dla parkoura ale od początku pandemi jestem codziennie.
5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: około południa mogę wchodzić na serwa na plus minus 2 godziny a wieczorkiem moge byc od 20 do 2 lub 3 w nocy.
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: tak posiadam obydwa programy jeśli trzeba cos dooinsalować to prosze pisać.
7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: nie dostałem NIGDY temp bana ale jeśli do kar zalicza się parę warnów za flood i caps to tak.
8. Wymień komendy przydatne w roli ChatModa i napisz ich zastosowanie.:
/chat off : Wyłączenie chatu.
/chat on : Włączenie chatu
/chat clear : Wyczyszczenie chatu.

/warn nick gracza powód : ostrzeżenie dla gracza.
/tempmute nick gracza czas (np 60 min) : Wyciszenie gracza gdy nie zastosuje się do regulaminu chatu.
/kick nick gracza : Wyrzucenie gracza z serwera minecraft (mam nadzieje że nie będe musiał jej nigdy używać jeśli zostane członkiem administracji).

9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE) : Oczywiście że tak.
10. Wypisz obowiązki ChatModa:
-Odpowiadać na pytania graczy i wyjaśniać im funkcjonowanie serwera minecraft.
-Być aktywnym członkiem życia serwera minecraft.
-Dawać kary zgodnie z popełnionym czynem.
-Informować administrację o błędach serwera minecraft.
11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać ChatModem? : ponieważ uwielbiam poznawać nowych ludzi i im pomagać, sprawiło by mi to bardzo wielką przyjemność, umiem rozwiązywać konflikty nie faworyzując żadnej ze stron.
12. Napisz coś o sobie: Jestem Qbik mam pieska o imieniu Luna czyli Bogini księżyca. Kocham poznawać nowych ludzi. Gram w pokemon go. Lubie czasami pokopać piłkę ze znajomymi. Mam dysortografie. Mieszkam w Białymstoku i idę do  liceum nr 4.  Uwielbiam słuchać muzyki. Urodziłem się w piątek 13 obraz .
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?: Ponieważ myśle nieszablonowo i umiem rozstrzygnąć wiele kłótni, mam pewne doświadczenie w byciu członkiem administracji oraz nie trooluje graczy (nie stawiam im bloków na vanishu itp).
14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP): Tak byłem.
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?: Niestety nie miałem takiej okazji :c .


Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA BŁĘDY ALE JAK NAPISAŁEM WYŻEJ MYLĄ MI SIE LITERY...
TYLE MAM DO POWIEDZENIA SIEMA
_TestOsTerOn_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 2 threads Dołączył: Jul 2020
30.07.2020, 00:31 -
#2
Cześć! No to tak:

Punkt 1. Nie pytamy cię o ksywe i tak dalej tylko o imie 
Nie interesuje nas również to ,że pykałeś kiedyś sobie na skyblocku tylko do kiedy grasz konkretnie
Błedy ortograficzne wytłumaczone ,że mylą ci się literki okej rozumiem ale jak tam masz pisać będąc chatmodem to podziękuje

Na NIE
   "Girls Just Wanna Have Fun"

Qbik Young
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
30.07.2020, 07:41 -
#3
Przepraszam że nabijam posty.
Ćwiczy to codziennie od 2 lat i jet coraz lepiej więc robie mniej błędów niż kiedyś.
TYLE MAM DO POWIEDZENIA SIEMA
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
30.07.2020, 08:24 -
#4
Twoje podanie jest po prostu dziecinne, na nie
Qbik Young
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
30.07.2020, 08:35 -
#5
(30.07.2020, 08:24)inuczi napisał(a): Twoje podanie jest po prostu dziecinne, na nie

Rozumiem. Spróbuje za 2 tyg .
TYLE MAM DO POWIEDZENIA SIEMA
mrowka
HeadAdmin
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 0 threads Dołączył: Jul 2020
30.07.2020, 09:46 -
#6
Niestety moim zdaniem nie jesteś jeszcze gotowy na pełnienie roli ChatModa. Nie przyłożyłeś się do napisania tego podania.
• W punkcie 1. napisałeś dodatkowo swoją ksywę oraz nick... prosiliśmy jedynie o Twoją godność.
• W punkcie 4. również odbiegłeś od pytania. Pytamy się od kiedy grasz na serwerze minecraft, a nie czy "pykasz" na skyblocku lub innym trybie. Po twojej odpowiedzi wnioskuje, że jak zakończy się oficjalnie pandemia, to nie będziesz biernie uczestniczył w życiu codziennym serwera minecraft?
• Jak dla mnie wyjaśnienie "czyli Bogini Księżyca" jest trochę mało adekwatne to Twojego wieku.
• Jeżeli chodzi o mylenie liter, mogłeś przeczytać podanie parę razy przed opublikowaniem go I jestem pewny, że tych błędów by tutaj nie było. Nie przyłożyłeś się do napisania podania, więc nie przyłożysz się tymbardziej do szybszej oraz poprawnej odpowiedzi w kierunku graczy.

Jestem na NIE.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.07.2020, 09:46 przez mrowka.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości