[ODRZUCONE] barteketrab


Napisał(a): mbartek07#


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
mbartek07#
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Jul 2020
31.07.2020, 15:07 -
#1
1.Imię-Bartosz
2.Wiek-13
3.Nick w grze-barteketrab
4.Od kiedy gram na lc- około 2017rok ale inny nick miałem
5.Ile średnio czasu dziennie poświęcam na lc-5/10godzin zależy
 
6Czy miałem bana/warna na lc- bana miałem niestety raz za przyznanie się bo anydesk nie mogłem pobrać a warnów miałem kilka przez bugi konsoli
7.Komendy i uprawnienia
/cc - czyści czat
/c on /c off - włącza/wyłącza chat
/kick (nick) (czas) (powód) - wyrzuca gracza z trybu
/warn (nick) (czas) (powód) - daje upomnienie graczowi
/tempmute (nick) (czas) (powód) - wycisza gracza
/cmi kick (nick) (czas) (powód) - wyrzuca gracza z trybu 
/sprawdz (nick) - przenosi gracza do sprawdzarki
/czysty (nick) - nie wykryto u gracza cheatów
Chatmod ma za zadanie pilnować porządku i kultury na chcacie . Pomagać graczom jeśli czegoś nie potrafią zrobić. Może robić małe eventy ale tylko jeśli nie ma kogoś z wyższą rangą
8Dlaczego chciałbym zostać chat modem - Chciałbym zostać chatmodem gdyż pomagam graczą często, sie udzielam, jestem dość miłą osobą, a często gdy nie ma nikogo z administracji na chcacie dzieją się nie fajne rzeczy. Chciałbym również spróbować swoich sił w administracji bo nigdy nie miałem takiej możliwości
 
9.Opisz siebie - Jak już wiecie mam na imie Bartosz. Mam 13lat. Interesuje się informatyką, żużlem i rowerami. Wolny czas poświęcam na granie lub jeżdzenie na rowerze. Lubię pomagać innym często pomagam w róznych zbiórkach. Jestem fanem zwierząt bardzo interesuje mnie ich świat i życie, sam mam małego psa i lubie spędzać z nim czas aby go szkolić lub sie z nim bawić. Jeśli chodzi o szkołe bardzo lubie informatykę oraz biologię choć z ocen raczej jestem równy z wszystkiego
10.Czy mam sprawny mikrofon (TAK/NIE) - tak
11.Jak łagodzę konflikty graczy - Staram się wysłuchać osobno wersji obu stron i doprowadzić do rozejmu
12.Czy miałem już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft - Nie dlatego chciałbym spróbować swoich sił
13.Czy byłem członkiem administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak to na jakim trybie - Niestety nie miałem takiej możliwości
14.Co chciałbym zmienić na serwerze minecraft LeCraft - osobiście sądze, że jest to dobrze rozwinięty serwer i raczej nie ma takiej rzeczy
15.Co chciałbym dodać na koniec - chciałbym aby moje podanie zostało przyjęte dość dobrze i, że docenicie moje starania 

 Z góry dziękuje wszystkim którzy mnie wspierają <3
Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2020, 15:21 przez mbartek07#.
Amelka Chełkowska
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
11 posts 3 threads Dołączył: Jun 2020
31.07.2020, 15:24 -
#2
Jestem na neutral z przychyleniem na tak
Aktywność zgodna z podaniem, czesto w godzinach rannych sie udzielasz, mijamy sie na serwerze minecraft, w dodatku masz wysoki cplaytime, komendy na plusik, 8 punkt troche ubogi, 9+, doswiadczenie niestety -, ale kazdy może czegos spróbować, powodzenia
Amqa123 pozdrawia <3
majunia_
nie wiem co tu dać.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
7 posts 3 threads Dołączył: Jul 2020
31.07.2020, 18:29 -
#3
aktywnosc ++++
widzie cie duzo razy na serwerze minecraft ;D +++
komendy +
8 i 9 punkt +++
jestem na Neutral/Tak
Pozdrawiam ;3
tamciaq
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
5 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
31.07.2020, 18:39 -
#4
aktywność ++
komendy +
wiek +/-
Podpunkt 8 i 9 +
Często widuje cie na serwerze minecraft i widzę jak się udzielasz, pomagasz ;P

tamciaq pozdrawia cieplutko <3
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
31.07.2020, 18:59 -
#5
jestem na NIE, kompletnie nie pomagasz ani nie udzielasz się - w życiu nie widziałem takiego nicku
oLEK2K
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
50 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
31.07.2020, 19:21 -
#6
Nie widzę byś pomagał raczej grasz na serwerze minecraft 4fun. Zacznij pomagać graczom jak i administracji. Zapraszam za dwa tygodnie.


obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2020, 19:21 przez oLEK2K.
Słuchaj się ItsHuzzu bo dobrze gada! <3




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości