[ZAMKNIĘTE]  tamciaq


Napisał(a): Lexyy2115


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


10 posts in this topic
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
02.08.2020, 16:15 -
#1

Nick oskarżającego
: xOlniia

Nick oskarżonego: tamciaq (czy jakos tak nie wiem dziwny nick ma typiara)
 
Data + Godzina: dzisiaj około 17 
 
Powód: Dała mi mute na 10 minut za napisanie ze wyglada jak moja babcia która zatrzasnela sie na trampolinie.
 
Uzasadnienie: Mysle ze nie powinna mi dawac za takie cos mute'a bo porównałam ją do super osoby najlepszej na swiecie ale no kiedys utknela mi babcia na trampolinie i tak jakos wyszło lol, po czym gdy ją przeprosiłam kazała mi sie ogarnąc. Nie doceniła mojego wkładu w napisanie listu miłosnego przez czas mute'a
[b] Dowód (Obowiązkowo SS): https://imgur.com/a/PQqEHvV[/b]

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


Ender_PL
ⓧⓇⓐⓝ③
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
18 posts 3 threads Dołączył: Oct 2019
02.08.2020, 16:29 -
#2
Myślę, że nie powinna ci dawać muta za takie coś, może dla ciebie by był to komplement, ale dla niej nie, lecz to ona powinna spojrzeć na to, czy toja babcia jest dla ciebie ważna, albo najważniejsze czy żyje czy nie. Według mnie powinnaś dostać odszkodowanie o wartości kilkudziesięciu tokenów.
obraz
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
02.08.2020, 16:30 -
#3
Za to powinien być warn. Tez nie jestem przekonany co do niej jako chatmoderatorki, nie podoba mi się jej podejście do tematu. Nie pomaga graczom, za nim komuś odpowie na pytanie minie 20 sekund. Nie zna komend [PŁACZE JAK WIDZĘ XDDD]. Po prostu jej kadencja chatmoda to zart.
Jestem za DEGRADEM
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
02.08.2020, 16:32 -
#4
(02.08.2020, 16:30)mrozon napisał(a):
Za to powinien być warn. Tez nie jestem przekonany co do niej jako chatmoderatorki, nie podoba mi się jej podejście do tematu. Nie pomaga graczom, za nim komuś odpowie na pytanie minie 20 sekund. Nie zna komend [PŁACZE JAK WIDZĘ XDDD]. Po prostu jej kadencja chatmoda to zart.
Jestem za DEGRADEM

Dawala mi mute'a minute lol XD

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


Verago_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
135 posts 2 threads Dołączył: Jan 2019
02.08.2020, 16:43 -
#5
Każdy kto dołącza do administracji przechodzi okres próbny, to nie jest tak że każdy wie dobrze co ma robić dlatego też są szkoleni więc np jak daje mute przez minute to chyba wiadomo że pyta się innych na ile np dać. Dla niej to była obraza. Ja do mnie by ktoś tak napisał to też bym dał warna/mute bo uznałbym to że uważa mnie ta osoba za jakąś cytuje "Upośledzona" bez urazy, że zatrzasnąłem się na trampolinie. Tak wiec wracając do odpisywanie np przez 20 sekund to tak jak pisałem większość adm nie jest doświadczona dlatego tyle trwa. Dlatego maja okres próbny aby się podszkolić a potem wykazywać
Co złego to nie ja ale pamiętaj zawsze mam cię na oku
tamciaq
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
5 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
02.08.2020, 16:50 -
#6
Zgadza się, dostałaś mute na 10 minut ale wcale nie było tak jak napisałaś, owszem masz ss ale nie wszystkie. Zacznijmy od tego że wiadomość którą wysłałaś brzmiała bardzo nie miło oraz brzmiała mniej więcej tak "tamciaq wyglądasz jak moja babcia która zatrzasneła się na trampolinie" w tej wiadomości było też wspomniane coś o Amqa123. Również latanie za mną oraz "sziftowanie" nie jest ok. Co do twoich "przeprosin" to nie byłam za bardzo zadowolona, rozumiem napisanie "przepraszam" i tyle ale wiadomości typu "kochanie wybacz mi", "kocham cie", "serio mi ją przypominasz" oraz spam sercami, nie jest wiadomością która by miała na celu mnie przeprosić, najwyżej żeby zwrócić na siebie uwagę, dlatego ci napisałam żebyś się ogarneła, bo to nie jest dojrzałe zachowanie.

tamciaq pozdrawia.
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
02.08.2020, 17:00 -
#7
(02.08.2020, 16:50)tamciaq napisał(a): Zgadza się, dostałaś mute na 10 minut ale wcale nie było tak jak napisałaś, owszem masz ss ale nie wszystkie. Zacznijmy od tego że wiadomość którą wysłałaś brzmiała bardzo nie miło oraz brzmiała mniej więcej tak "tamciaq wyglądasz jak moja babcia która zatrzasneła się na trampolinie" w tej wiadomości było też wspomniane coś o Amqa123. Również latanie za mną oraz "sziftowanie" nie jest ok. Co do twoich "przeprosin" to nie byłam za bardzo zadowolona, rozumiem napisanie "przepraszam"  i tyle  ale wiadomości typu "kochanie wybacz mi",  "kocham cie", "serio mi ją przypominasz" oraz spam sercami, nie jest wiadomością która by miała na celu mnie przeprosić, najwyżej żeby zwrócić na siebie uwagę, dlatego ci napisałam żebyś się ogarneła, bo to nie jest dojrzałe zachowanie. 

tamciaq pozdrawia.
1. Było dosłownie tak jak opisałam wiec nie wiem o co ci chodzi
2. Nie wiem po co mialam robic ssy kolejne w których juz nie odpisywałas mi na nic, + uciekłas ode mnie.
3. No moze brzmiała niemiło ale brzmiała prawie tak samo jak to napisałas czyli "tamciaq wyglądasz jak moja babcia która zatrzasneła się na trampolinie" a nawet bodajże tak samo.
4. Nie o amqa123 tylko o jej "Curce" która jest postacią fikcyjną.
5. Wybacz jeżeli sie wyróżniam wśród innych twoich poddanych lecz ja wszystkich tak przepraszm niezależnie od płci.
6. Następnym razem postaram sie być normalna i napisac ci zwykłe "przepraszam" wybacz  Cowboy
7. Lubie być w centrum uwagi lecz to pisalam akurat na serio <3

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


majunia_
nie wiem co tu dać.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
7 posts 3 threads Dołączył: Jul 2020
02.08.2020, 17:04 -
#8
Dostałaś mute na 10minut,tamciaq dała go dlatego bo mogło ją to w małym procencie obrazić.Szczerze sądze że dostałas słusznie tego mute ponieważ ją to mogło obrazić,oczywiście jest to moje zdanie.Ale pisanie typu ,,przepraszam'' wystarczy ale gdy napisałaś wiadomośc typu ,,kochanie wybacz mi'' to już przesada.To jest tylko moja opinia co do tej skargi.

pozdrawiam ;D
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
02.08.2020, 17:06 -
#9
„kochanie mi wybacz” to żadna przesada, zwykle żarty, ale jak ktoś nie ma poczucia humoru i to go uraza to jego problem. Ja osobiście nie widzę w tym żadnej urazy, etc.
Nadal za degradem
Winnetou
i'm hot i think
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
131 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
02.08.2020, 18:31 -
#10
Obrażasz administrację samymi słowami "wyglądasz jak moja babcia", pozdrawiam
mute słuszny, nawet bym przedłużył, ponadto Verago wyjaśnił reszta
YanKEE WiTH NO BrIM




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości