[ZAMKNIĘTE]  Amqa123


Napisał(a): Lexyy2115


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
02.08.2020, 18:04 -
#1
 Nick oskarżającego: xOlniia
 Nick oskarżonego: Amqa123
 Data + Godzina: około 18, dzisiaj
 Powód: Dała mi mute'a na 2 godziny za odpowiedzenie na rap tekstowy innego gracza wyglądało to tak:
twoje dziecko tanczy nago u mnie przed domem, i spiewa ALEJANDRO, no i krzyczac przy tym, ze lubi pić wóde, bo ma w domu rozróbe, chyba przyda wam sie nasz nowy dom i nasza policnjanka xOlniia z jej tatusiem Tomaszem Hajto pozdro elo elo 320\
A ja na to:
"Amqa jak sie czujesz z tym ze twoje dziecko pije wóde"
Uzasadnienie: Mysle ze amqa nie powinna mnie ukarac na tak długi okres czasu bo ja moge umrzec nawet w tym czasie i stracicie gracza i no bedzie zle, + Nie wiem czemu tak długi mute skoro ja tylko chcialam sie ciebie normalnie zapytac jak sie z tym czujesz ;/
Dowód (Obowiązkowo SS):  https://imgur.com/a/EI2wFdf
+ dopisze ze pod skargą chodzi o to czy jest sie za ukaraniem oskarżonego czy przeciw, bo nawet administracja tego nie wie.. ŻAL

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


Amelka Chełkowska
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
11 posts 3 threads Dołączył: Jun 2020
02.08.2020, 18:25 -
#2
Słuchaj mnie kochana, dostałas mute na 2h zamiast bana na 1d za irytacje, za każdym razem jak jesteśmy razem na serwerze minecraft to używasz bardzo irytujących tekstów w moją stronę typu "twoje dzieci w smietniku" bądź prosisz swoich znajomych aby pisali negatywne opinie co do mojej osoby, kara została dobrze wymierzona, według mnie sprawa zamknieta, dodam ze twoje komentarze obrażają mnie.
Amqa123 pozdrawia
oLEK2K
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
50 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
02.08.2020, 18:36 -
#3
Twoja skarga to żart. Twoje uzasadnienie nie przekonuje mnie do ukarania amqi. Gdybyś trafiła na mnie nie dostałabyś muta na 2h tylko bana za irytacje administracji na 5h. Uważam że temat zamknięty.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.08.2020, 18:36 przez oLEK2K.
Słuchaj się ItsHuzzu bo dobrze gada! <3




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości