[ZAMKNIĘTE]  majunia_ tamciaq


Napisał(a): Lexyy2115


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
04.08.2020, 16:01 -
#1
1. Nick oskarżającego: xOlniia
2. Nick oskarżonego: majunia_ i tamciaq
3. Data + Godzina: dzisiaj, prawie godzina 17
4. Powód: nic nie robienie, opidalanie sie w pracy, brak totalnej rekacji i w ogole wszystko co mozliwe
5. Uzasadnienie: Nie robią nic, daje im kolejna erotyke i brak reakcji, bądź zawiadomienia wyzszej adm. Patrza sie jakby sie podnieciły i brak ZAREAGOWANIA tez na to. Mysle ze powinny chociaz powiadomic nas o tym ze poinformowaly, a nie my ciagle myslimy a myslenie zajmuje duzo czasu w moim zyciu, nawet za duzo.. + Powinny dac nam po warnie/mute'cie czy tam nie wiem, ale tak czy siak powinnismy dostac za pisanie takich rzeczy jakąs kare ;P  Cowboy
6. Dowód (Obowiązkowo SS):  https://imgur.com/a/l5kvUE2

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


Winnetou
i'm hot i think
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
131 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
04.08.2020, 16:07 -
#2
Majunia i tamciaq napisały do wyższej administracji, nie mają prawa wam się tłumaczyć i mówić czy napisały już, zgłaszacie że takie coś jest na działce i to wasza cała robota, dalej robi to administracja, moge przystać na to że powinny was upomnieć za takie słowa, ale jest to kolejna bezsensowna skarga...
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.08.2020, 16:08 przez Winnetou.
YanKEE WiTH NO BrIM
majunia_
nie wiem co tu dać.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
7 posts 3 threads Dołączył: Jul 2020
04.08.2020, 16:12 -
#3
Odpisaliśmy mrozonowi na to pytanie więc szczerze nie wiem w czym problem na tych ss co dałaś wyraznie widać że sie udzielamy na chacie. Po twoich wiadomościach do tamciaq gdzie piszesz ,,jak kupić rybę'' ,,zostań moją żoną tamciaq'' Nie mówie tu tylko o tamciaq ale też piszesz tak do innych ;D.
FaXTeR
Opiekun PVP

width=

Zbanowany

52 posts 4 threads Dołączył: Jul 2018
04.08.2020, 16:13 -
#4
Z tego co wiem jestes najbardziej irytujaca osoba na cv. Zadajesz glupie pytania w kierunku administracji prowokujesz i robisz wszystko aby te dwie osoby zostaly wydalone z adm co do sreena 1 ,wszystko jest ok? normalna rozmowa na chat ,a co do pytania mrozona - dostal odpowiedz. 2 sreen natomiast przestawia sytuacje erotyki ,chatmod nie ma permisji aby ja usunac a wyższa administracja zostala powiadomiona o tym i wkrótce zostanie ona usunieta
Skarga do zamknieta
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.08.2020, 16:20 przez FaXTeR.
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
04.08.2020, 16:33 -
#5
Powiem tak. Nie jestem przekonany co do nich, tak jak wiele osób (nie podam nickow). Majunia oraz Tamciaq NIC, ale to NIC nie pomagają, zanim odpowiedzą graczowi na pytanie, zdąży już odpowiedzieć kilka osób. Nie znają komend, wprowadzają graczy w błąd. W skrócie? Dostały się do administracji bo maja duży czas, a kompletnie nie pomagają. Nie rzucam słów na wiatr wiec nizej dam ssy. Wszystko uważają za prowokacje itp. Po prostu nie nadają się do administracji. Tak wiem ze maja okres próbny, ale jak ma to wyglądać tak jak to robią teraz, to na serwerze minecraft będzie taki syf, nikt nikomu nie będzie pomagac. Jestem za degradem, chociaż tak pewnie sie nie stanie.

KLIKNIJ, to jest przykre Sad(
FaXTeR
Opiekun PVP

width=

Zbanowany

52 posts 4 threads Dołączył: Jul 2018
04.08.2020, 18:18 -
#6
Mrozon czy ty sobie zartujesz? W sreenach widac ze specjalnie zadajesz pytania o komendy, aby miec jaki kolwiek dowod na to ze sie nie na daja, to ze nie znaly tej komendy to nie znaczy ze sa nie kompetentne. W 2 sreenie administratorka pomylila sie, co jest rzeczą ludzka i każdemu moze sie to zdarzyć w dodatku poprawila sie po chwili wiec o co chodzi? Nastomiast 3 screen jest nie kompletny.
Dość czesto bywam na Cv i widzę jak obie administratorki sie udzielaja, robia to dobrze. A to ze czasem napisza z opoznieniem nie jest czyms strasznym
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.08.2020, 18:32 przez FaXTeR.
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
04.08.2020, 18:46 -
#7
może masz racje i za bardzo się ich uczepiłem :/, po prostu odnoszę takie wrażenie ze kompletnie nie pomagaja ://
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
04.08.2020, 20:32 -
#8
Faxter wyjasnil wszystko doskonale, zwykla prowokacja nowych administratorow.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.08.2020, 20:33 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości