[ODRZUCONE] KomboS


Napisał(a): mocarny1125


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
mocarny1125
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Aug 2020
17.08.2020, 13:36 -
#1
WZÓR PODANIA:
1. Imię:
Wiktor

2. Wiek:
15

3. Dokładny nick w grze:
KomboS

4. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić na serwer?
Od 5h do 10h

5. W jakich godzinach najczęściej jesteś aktywny?
od 8 do 14 i od 18 do 01 

6. Co należy do obowiązków Helpera?
-Skupianie się na zachowaniu graczy na chacie

-Odpowiadanie na podstawowe pytania graczy
-Sprawdzanie graczy pod kątem zabronionych modyfikacji

7. Dlaczego chcesz zostać Helperem? [b](minimalnie 3 zdania)[/b]
[b]Chciałbym zostać helperem ponieważ[b] widzę braki w administacji o niektórych godzinach porannych i wieczornych. I widzę że [/b][/b]większość administracji nie potrafi sprawdzać. Także mam wiele pomysłów które można wprowadzić np: wprowadzenie poradnika sprawdzania który by poprawił efektywność administracji i wykrywalność cheaterów. [b][b] Lubię pomagać innym graczom i mam dużo czasu który chciałbym poświecić pomoc w rozwoju serwera minecraft.[/b][/b]
8. Opisz siebie, charakter, usposobienie i podejście do ludzi (minimalnie 6 zdań) 
[b]Mam 15 lat i mam na imię Wiktor. Od września będę chodził do 1 klasy technikum jako programista. Interesuje się programistką od 6 klasy podstawówki. Jestem osobą szczerą, elokwentną i bezkonfliktową. Byłem administratorem na serwerze minecraft minecraft odszedłem z powodu nie ambitniej administracji która nie brała mojego zdania na poważnie. Lubię pomagać graczom bez względu na wiek.[/b]
[b]9. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać do role [b]Helpera?  [b][b](minimalnie 2 zdania)[/b][/b][/b][/b]
Ponieważ mam doświadczenie i dużo wolnego czasu który mogę przeznaczyć na serwer. Jestem bardzo dobry w sprawdzaniu innych graczy i znam bardzo dużo rodzaj chetów. Lubię pomagać młodszym graczom jak czegoś nie wiedzą.

10. Czy masz sprawny mikrofon? (TAK/NIE)
Tak
11. Czy posiadasz programy takie jak AnyDesk, Discord oraz konto na Facebook?
Tak

12. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji Lecraft?
Nie ;( 
[b]13. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji innego serwera minecraft minecraft minecraft? (nie podawaj ip)[/b]
Tak
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2020, 14:15 przez mocarny1125.
Nie_Ma_Problemu
fresh victims for the evergroving army
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
48 posts 1 threads Dołączył: Jan 2020
17.08.2020, 16:58 -
#2
hmmm... Po podaniu widzę iż nie jesteś osobą samokrytyczną oraz jesteś całkowicie pewne że twoje pomysły są dobre, a innych złe. Jesteś osobą ambitną, z podania wynika że także ogarniętą, ale pisząc o sobie "elokwentny " trochę mi podpadasz.

Neutral
"Młodzież za dużo pije wódki, za dużo pije wina, za dużo pije alkoholu spożywa."
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
17.08.2020, 21:23 -
#3
7 minut i 30 sekund playtime na gildiach na samym wejsciu dyskwalifikuje Twoje podanie na wejsciu. Gadalem z Toba na pw troche i faktycznie ogarniasz dobrze sprawdzanie i jestes ambitny wzgledem administracji ale to jednak troche za malo zeby Cie przyjac zwlaszcza po zmianach w permisjach. Sprobuj za dwa tygodnie i postaraj sie bardziej pokazac na serwerze minecraft.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2020, 21:25 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości