[ZAMKNIĘTE]  dużo pytań na temat discorda
Napisał(a): Y_OML


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Y_OML
orites
*


Zarejestrowany

0
12 posts 3 threads Dołączył: Aug 2020
26.08.2020, 09:10 -
#1
ok jako że korzystam z discorda od kilku lat, to chciałbym się wypowiedzieć na kilka tematów.

problemy:
Dyno - dalej nie rozumiem, dlaczego nie używacie tego bota, jest dziecinnie prosty w obsłudze, nawet 5 latek nauczył by się szybko jak podstawowo programować tą maszyne. Nie korzystacie z żadnych przydatnych modułów dyno, m. in. autoresponder, semi-custom commands, commanding management itp. Jest to naprawdę pomocne z ustawieniem takiego serwera minecraft. Sam jestem programistą tego bota i mam kilka serwerów minecraft z przykładami programowań które są proste jak ukrojenie kromki chleba, a działają super i są mega pomocne.

Brak jakiejkolwiek modernizacji serwera minecraft do dzisiejszych potrzeb serwerów minecraft discord - Brak wielu użytecznych botów, zamawianie serwerów minecraft i jego modernizację. Mogę się założyć że na serwer discord poszły co najmniej 2 złote. Kanały też nie powalają, regulamin jest wypisany bez jakichkolwiek edycji, przez co ciężko się go czyta. 

Carl Bot - Carl bot, przyznam że jest dość dobrze zaprogramowany, np. do customowych roli. Biorąc pod uwagę fakt, że Carl Bot i Dyno to praktycznie bliźnięta, różniące się jedynie potrzebami użytkownika i jego poziomem programowania, Carl jest dobrze używany. Boli tylko to, że nie programujecie go do większych potrzeb np. wstępny tutorial czy różne inne bajery.


wontek nie ma na celu urazić techników discorda lub jego administrację, chciałem poprostu podzielić się tym co myślę na ten temat, i mam nadzieje że "naprawicie" chociaż jeden problem wymieniony powyżej


pozdrawiam y_oml
Maatev_
Zasłużony
**


Zasłużony

31
639 posts 20 threads Dołączył: Dec 2019
27.08.2020, 22:18 -
#2
Nawiązując do końcówki, to nie błędy, a jedynie sugestie i propozycje zmian wychodzące z twojej strony. Jest dużo ciekawych i prostych botów, które discord serwera minecraft mógłby posiadać, ale może po prostu ich nie potrzebują lub nie widzą potrzeby posiadania ich? Patrząc na początek... Czy to że nie ma danego bota na discordzie mówi nam o tym, że jest zbyt trudny do ogarnięcia przez technika? Co z tego że ogarnąłby go 5-cio latek, może administracji go nie chce posiadać i tyle? Zwykłe nagadywanie. 

Sam wspomniałeś
'' Sam jestem programistą tego bota ''
Już wiadomo czemu tak bardzo go polecasz, czysta reklama i tyle.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.08.2020, 22:20 przez Maatev_.
Haczyn
Technik
*****


Starszy Administrator

7
103 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
28.08.2020, 04:53 -
#3
Matev wyjaśnił.

[Obrazek: zamkniety.png]
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.08.2020, 04:53 przez Haczyn.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości