[ZAMKNIĘTE]  01. AKTUALIZACJA BEDWARS, INFORMACJE, NOWOŚCI
Napisał(a): Louellay


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 posts in this topic
Louellay
Moderator
***


Moderator

7
50 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
Information  27.08.2020, 15:41 -
#1
[Obrazek: ehbP3s2.png]


Cześć! Słowami wstępu - Uruchamiamy serię wątków informacyjnych na forum serwerowym z którego będzie można czerpać informacje dotyczące określonego trybu. Tym razem opisany zostanie tryb BedWars oraz jego obecne nowości i nadchodzące aktualizacje.
Jak mogliście już zauważyć, wprowadzony został nowy spawn który prezentuje się bardzo dobrze. Serwery oraz areny przechodzą obecnie szereg aktualizacji oraz modernizacji, skupiając się przy tym na optymalizacji wydajności serwera minecraft oraz zmniejszeniu lagów na nim występujących. Nasi technicy oraz drużyna budowniczych bacznie pracują nad rozwojem trybu oraz rozgrywki na trybie.
Chcieliśmy również podziękować graczom którzy aktywnie zgłaszali błędy związane z utrudnianiem rozgrywki, również i graczom którzy wysyłali do nas swoje propozycje odnośnie BedWars!
Dzięki tej porządnej garści wsparcia byliśmy w stanie zebrać wystarczająco wiele informacji oraz przystąpić do działań. Obecnie nad trybem nadal trwają prace co może wiązać się z chwilowymi przerwami w dostępie rozgrywki.

Areny

Nadchodzące areny będą bardziej zoptymalizowane pod względem rozgrywki, pomijając kwestie designu aren chcemy skupić się na tym aby każda arena była przejrzysta oraz dopasowana pod względem wielkości czy szerokości, usunęliśmy dużą część niepotrzebnych detali w nowych arenach aby również zadziałać pozytywnie na działanie samej gry, a sklepy z ulepszeniami oraz skrzynki będą rozstawione lepiej oraz będą bardziej zauważalne. Redukujemy obecnie bloki takie jak półpłytki czy płotki na wyspach drużynowych aby zapewnić lepsze odczucia podczas gry, tudzież owe elementy nie będą przeszkadzać w rozgrywce.
Tymczasowo wybieranie areny zostało zmienione, na rzecz ograniczenia lagów z poprzedniego sposobu transferu graczy pomiędzy serwerami. Stare wybieranie z lobby przywrócimy w najblizszym czasie gdy uporamy się z problemem lagów.

Łuki

Obecnie pracujemy nad tym aby łuki nie były tak efektywne jak teraz, mamy zamiar obniżyć knockback jaki gracz otrzymuje po trafieniu strzałą, oraz zwiększyć ceny łuków w sklepie aby gra nim nie przynosiła zbyt dużej przewagi, naszym celem jest balans między łukami a mieczami do momentu aż gracze będą używać ich przemiennie, nie tylko samego miecza bądź tylko łuku.

Sklep

Ceny w sklepie zostaną zrobione od zera, każdy przedmiot lub duża część z nich będzie miała nową cenę co będzie skutkowało znacznym przyśpieszeniem rozgrywki, kładziemy nacisk na graczy sprawiając aby zaraz po starcie ruszali do boju na środek, bądź zawalczyli o wyspy z diamentami!

Waluta Coins

Dodamy walutę Coins na BedWars dzięki której będziecie mogli odblokować różne kosmetyczne rzeczy oraz gadżety na lobby, dzięki temu samo patrzenie na lobby będzie sprawiało przyjemność oraz serwer zostanie ożywiony i dynamika będzie lepsza. Nie zapominajmy o systemie tajemniczych skrzyń!

Top

Po dodaniu nowych aren na tryb również lista TOP graczy będzie restartowana, wszyscy będą zaczynać od zera dając szansę tym nowym graczom BedWars! Również planujemy zrestartować postęp ogólny, mowa o poziomach, czy całym postępie - Dzięki temu również przyśpieszymy nabijanie poziomów!

Poziomy

Poziomy, poziomy - Ale co one tak faktycznie dają? Również dzięki poziomowi BedWars będziecie w stanie odblokować rzeczy które każdy może odblokować posiadając sam poziom! Dzięki temu rozgrywka na serwerze minecraft będzie jeszcze bardziej przyjemna, serwer będzie nagradzał gracza za samo posiadanie poziomu, dzięki czemu będzie można pochwalić się znajomym za długie granie na serwerze minecraft!

PvP

W bardzo bliskiej przyszłości na serwer wprowadzimy ankietę dzięki której gracz będzie mógł zagłosować jakie PvP ma występować na serwerze minecraft. Głos będzie jednorazowy.
Dzięki tej opcji będziemy w stanie wyodrębnić informacje o tym jakie PvP będzie prosperować na serwerze minecraft. (1.8 lub 1.9)

Również zapraszamy na nasz serwer Discord na którym też publikujemy informacje odnośnie serwera minecraft, tylko tam pojawiają się najszybciej!
LeCraft.pl/discord
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.08.2020, 16:34 przez Louellay.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości