[ZAMKNIĘTE]  Nowe Bedwars


Napisał(a): FeZziak


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
FeZziak
Lmao
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
86 posts 13 threads Dołączył: Mar 2019
Question  28.08.2020, 18:56 -
#1
Zobaczyłem tą ankietę odnośnie wersji pvp i widzę ze wersja 1.8 ma znacznie więcej głosów. Moje pytanie brzmi jak ogarnięcie problem typu macro? Na początku odwołam się do słów "od nowej edycji BedWars, gwarantując wam wyjście z którego każdy będzie zadowolony oraz każdemu będzie grało się przyjemnie" jakby spora część czasu spędziłem na serverach bed wars 1.8 i z moich osobistych odczuć problemy typu macro nawet na największych serverach nie jest rozwiązany. Dodając fakt ze lecraft miał jako jeden z nielicznych serverow w Polsce wersję 1.9+  bed wars. Następna dziwna rzeczą w tej ankiecie jest to że większość osób(min. 50%) głosujących nie wie czym się różni 1.9 od 1.8 albo jak walczyć na 1.9. Tak jakby przeprowadzać głosowanie na temat dwóch części gry (która lepsza) a większość głosujących w nie grała w jeden z dwóch tytułów. Wracając do tematu macro był problem z nim zostało dozwolone na 1.9 nie robiło to wielkiej różnicy ale na 1.8? Gracz z macrem czy bez chyba wiadomo kto wygra lmao. To kilka argumentów dlaczego 1.9 powinno zostać. Piszę to głównie w imieniu kilkunastu osób które mnie oto poprosiły. Wątek nie ma na celu nikogo urazić. pozdrawiam
Przemysław Roze
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
14 posts 0 threads Dołączył: Apr 2020
28.08.2020, 19:03 -
#2
Popieram
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
28.08.2020, 19:19 -
#3
Popieram

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
28.08.2020, 19:31 -
#4
Popieram
oluuu
(• ε •)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
2 posts 1 threads Dołączył: May 2020
28.08.2020, 19:35 -
#5
popieram
Nie_Ma_Problemu
fresh victims for the evergroving army
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
48 posts 1 threads Dołączył: Jan 2020
28.08.2020, 20:54 -
#6
Oj tak tak byczq +1
"Młodzież za dużo pije wódki, za dużo pije wina, za dużo pije alkoholu spożywa."
Louellay
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
59 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
29.08.2020, 09:13 -
#7
Jak na razie głosy są na 1.9 które wygrywa.
Już mówiłem - w przypadku wersji PvP 1.8 wyznaczone zostałyby maksymalne CPS i serwer jako tako by wyrzucał z aren dając nam do zrozumienia że ktoś używa Macro.
Oczywiście - Macro i tak będzie blokowane na dniach raczej, powiadomieni zostaniecie przy użyciu hologramów.
Daliśmy wam taką opcję bo chcieliśmy zobaczyć co będzie dla was wygodniejsze - Jednak o rozwiązywanie problemów z osobami które jawnie przekraczałyby wskazane CPS nie musicie się martwić.
Nie mówcie mi że serio myśleliście że damy PvP 1.8 i zezwolimy macro :'D (ewentualnie limit CPS)
Chcemy aby również i PvP było takie jakie chcecie i żeby każdy miał równie szansę, dlatego prosimy o wyrozumiałość oraz cierpliwość z racji takiej że naprawiamy te BedWars.
Dodam też o wyborze aren co jest ostatnio gorącym tematem, zapraszam zapoznać się z wątkiem Informacyjnym odnośnie trybu, w dziale ''Serwery minecraft Minigames'' Tam ukazuje się wiele odpowiedzi!
Mamy na to dużo pomysłów i właśnie wrzuciliśmy ankiete bo chcieliśmy sprawdzić co wy myślicie, jednak proszę żebyście nie bazowali swoich głosów na cheaterach bądź graczach potencjalnych na oszukiwanie tylko o to jakie PvP kto lubi najbardziej.
PvP 1.8 byłoby dobrą opcją z racji takiej ze rozgrywka stałaby się x3 bardziej dynamiczna. Powtarzam - Nie musicie martwić się o cheaterów. Szereg administracyjny możliwe że jest mały ale to nie zmienia kompletnie nic!
Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości wobec PvP 1.8 zapraszam do zadawania pytań do mnie na Discord lub na naszym oficjalnym serwerze minecraft LeCraft.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.08.2020, 15:47 przez Louellay.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości