[ODRZUCONE] Owczarus


Napisał(a): SzymOwczarLol


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
SzymOwczarLol
Ja lovciam piesełki
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
94 posts 11 threads Dołączył: Sep 2018
04.09.2020, 17:51 -
#1
1. Imię: Szymon

2. Wiek: 13 lat (w listopadzie 14)

3. Dokładny nick w grze: Owczarus

4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl: Myślę, że 2018 luty.

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Pewnie 1-5h, ale to zależy od dnia i wiedzy do przyswojenia na następne lekcje Wink.

6. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discord, forum? Jeśli tak to za co?: Jeśli się nie mylę, to w poprzedni piątek dostałem perma za "oszczerstwa wobec serwera minecraft", ale po przeanalizowaniu sprawy z aTminem dostałem ub. Wcześniejsze bany chyba pochodzą z pół roku i rok temu, niestety nie pamiętam za co.

7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada ChatMod:

Obowiązki:
-pomoc w rozwiązywaniu knfliktów
-pilnowanie chatu
-odpowiadanie na pytania od graczy

Uprawnienia:
-/tempmute (nick) (czas) (powod)
-/warn (nick) (powod)
-/kick (nick) (powod)
-/cmi kick (powod)
/c on
/c off
/cc

8. Dlaczego chciałbym zostać ChatModem: Chciałbym nim zostać, aby pomagać graczom, chce być taki jak administracja, która mi pomogła kiedy ja doszedłem na serwer. Poza tym chce znowu czuć tą satysfakcje z ochrony chatu, czyli np. przed "niezadowolonymi graczami" którzy używaj wulgaryzmów na serwerze minecraft, żeby się wyładować.

9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań: Mam na imię Szymon i mam 13 lat. Chodzę do ósemj klasy podstawówki. Mam 4 letnią siostrę. Uwielbiam spędzać czas z ludźmi w realu i internecia. Po zakończeniu szkoły podstawowej chciałbym pójść na biolchema (czy jak to sie tam pisze), aby zostać psychologiem. Kocham piec i gotować. Bardzo lubie grać w siatkówkę. Nic więcej nie mam o sobie do powiedzenia.

10. Czy masz sprawny mikrofon?: Owszem, mam.

11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty: Najpierw sprawdzę chat, póżniej zapytam obu stron co się stało. Gdy zdobędę tą wiedzę może będe w stanie pomóc.

12. Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: Owszem, miałem taką możliwość, ale to były małe serwery.

13. Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy?: Byłem KidModem na MiniGames.

14. Co chciałbyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: Jedyne co mi się nie podobało to aktywność administracji, ale z tego co widzę to się zaczeło poprawiać.

15. Cos na koniec: Mam nadzieję, że znowu znajdę tu lecraftową "rodzinkę". Dzięki za przeczytanie.

zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
04.09.2020, 18:22 -
#2
Mało Cię widzę na creative, prawie wcale nie widziałem żebyś komuś pomagał. Cplaytime z poprzedniego miesiąca masz nawet oki.
Nie wiem, może preferujesz inne godziny i się mijamy...

Jestem na Neutral/Nie

Pozdrawiam^^
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
04.09.2020, 19:00 -
#3
4 godziny w tym tygodniu
cała twoja aktywność na cv nie powala
na nie
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
04.09.2020, 19:03 -
#4
Na tak <3<3
Pomagasz +
Miły +
Znajomosci z polową cv, w sensie przyjacielskie +
widac ze chetnie poznajesz nowe osoby +
mysle ze jestes ideolo
no jedynie cplaytime -
JESTEM NA TAKAKKAKAKKAKA

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


Ender_PL
ⓧⓇⓐⓝ③
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
18 posts 3 threads Dołączył: Oct 2019
04.09.2020, 20:51 -
#5
Moja była perełka <3
niby wszystko ok ale za malo pomagasz
wchodzisz na serwer w godzinach gdzie jest malo osob wiec no
czasami jestes mily ale czasami nie za bardzo, a w podaniu napisales ta swoja mila strone wiec

jestem na neutral albo na nie

buziaczki :**
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.09.2020, 20:56 przez Ender_PL.
obraz
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
05.09.2020, 15:13 -
#6
jeszcze pare dni temu sam mi mowiles, ze dopiero co wrociles na serwer, a teraz skladasz podanie? sprobuj za dwa tygodnie

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.09.2020, 15:13 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości