[ZAMKNIĘTE]  xAywileK


Napisał(a): xAywileK


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
xAywileK
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
9 posts 4 threads Dołączył: Sep 2020
06.09.2020, 19:49 -
#1
1. Twój nick: xAywileK#2720

2. Powód: Nie został mi podany 

3. Rodzaj kary [PermBan/Ban Czasowy]: Perm

4. Nick Administratora, który nadał karę: Nie zostało mi przedstawione kto nadał mi karę

5. Dlaczego powinieneś/aś mieć zniesioną karę: Nie wiedziałem, że wysyłanie Screen Shota na którym inna osoba obraża serwer jest karalne, jeszcze dostałem bana w grze a nie miałem pojęcia, że jak dostane bana na discordzie to jeszcze w grze :-:, Dzisiaj kupiłem Vipa na serwerze minecraft, po 2h dostałem bana, nie widziałem oco chodzi... Naprawdę zależy mi na tym aby być członkiem discorda serwera minecraft LeCraft.pl, oraz członkiem samego serwera minecraft lecraft, proszę o unbana na discordzie jak i w grze a ja zapewniam, że już nigdy taka sytuacja się nie powtórzy. Jak już mówiłem nie miałem świadomość, że wysyłanie taki SS jest karalne banem na discordzie jak i w grze. Przecież każdy uczy się na swoich błędach, Ja tak zrobię i już nigdy nie popełnie tego błędu. Sam jestem przywiązany do serwera minecraft i cholernie zależy mi na tym unbanie. Codziennie gram na takowym serwerze minecraft LeCraft.pl... Proszę o unban :p

6 . Dowody, jeżeli takie posiadasz: Nie posiadam dowódow

(06.09.2020, 19:49)xAywileK napisał(a): 1. Twój nick: xAywileK#2720 (w grze xAywileK)

2. Powód: Nie został mi podany 

3. Rodzaj kary [PermBan/Ban Czasowy]: Perm

4. Nick Administratora, który nadał karę: Nie zostało mi przedstawione kto nadał mi karę

5. Dlaczego powinieneś/aś mieć zniesioną karę: Nie wiedziałem, że wysyłanie Screen Shota na którym inna osoba obraża serwer jest karalne, jeszcze dostałem bana w grze a nie miałem pojęcia, że jak dostane bana na discordzie to jeszcze w grze :-:, Dzisiaj kupiłem Vipa na serwerze minecraft minecraft, po 2h dostałem bana, nie widziałem oco chodzi... Naprawdę zależy mi na tym aby być członkiem discorda serwera minecraft minecraft LeCraft.pl, oraz członkiem samego serwera minecraft minecraft lecraft, proszę o unbana na discordzie jak i w grze a ja zapewniam, że już nigdy taka sytuacja się nie powtórzy. Jak już mówiłem nie miałem świadomość, że wysyłanie taki SS jest karalne banem na discordzie jak i w grze. Przecież każdy uczy się na swoich błędach, Ja tak zrobię i już nigdy nie popełnie tego błędu. Sam jestem przywiązany do serwera minecraft minecraft i cholernie zależy mi na tym unbanie. Codziennie gram na takowym serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl... Proszę o unban :p

6 . Dowody, jeżeli takie posiadasz: Nie posiadam dowódow
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.09.2020, 19:52 przez xAywileK.
          "Girls Just Wanna Have Fun"
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
06.09.2020, 22:01 -
#2
Na chwilę obecną za zdjęciem banana^^
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
06.09.2020, 23:06 -
#3
dostales ub na discord i na serwerze minecraft minecraft

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.09.2020, 23:07 przez inuczi.
Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
09.09.2020, 10:46 -
#4
Przywracam bana. Przerabiałeś ss, aby wprowadzić administrację w błąd,




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości