[ZAMKNIĘTE]  Odwołanie od Bana


Napisał(a): Revamp


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Revamp
Naura Jesieniaro
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
3 posts 2 threads Dołączył: Sep 2020
12.09.2020, 16:17 -
#1
Witam
Chciałbym odwołać się od bana "brak współpracy w trakcie sprawdzania (do wyjaśnienia)" który nadał shadow21. Sytuacja wyglądała tak że w godzinach 21-23 nie bylo mnie przy komputerze. Gdy wróciłem po 23 ban już widniał. Około 21 poszedłem afk. Nie mam pojęcia co dalej sie działo. Planowałem wrócić ok 21 20/30 ale postanowiłem obejrzeć serial dlatego zostawiłem kompa z zalogowanym kontem na waszym serverze. Wiem ze przedstawione dowody sa opierane tylko na moim słowie ale naprawdę chciałbym żebyście mi uwierzyli. Jeśli nie to zrozumiem prosiłbym wtedy o skrócenie bana (na innych serverach log/brak współpracy jest najbardziej karany (z tkz kar sprawdzających) jeśli na tym serverze tez tak jest to prosiłbym o skrócenie bana do najłagodniejszej z kar). Rozumiem też ze w żadnym wypadku to nie wina Administratora nadającego bana on wykonywał tylko swoją pracę. Dzięki za poświęcony czas na rozpatrzenie mojego postu.
Marcelina
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
54 posts 5 threads Dołączył: Jul 2020
17.09.2020, 19:04 -
#2
Byłeś sprawdzany - dostałeś powiadomienie od moderatora Shadow21 o tym, że jesteś sprawdzany i co masz wykonywać.
Administracja ma prawo sprawdzić Cię w każdym momencie - brak odpowiedzi przez dłuższy czas = ban za brak współpracy.
Ban przyznany odpowiednio.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.09.2020, 19:04 przez Marcelina.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości