[ZAMKNIĘTE]  Ważna informacja! pilne! Proszę o pomoc.


Napisał(a): Mieszko_1


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Mieszko_1
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Sep 2020
18.09.2020, 22:24 -
#1
Szanowna administracjo. Na trybie gildie stała się straszna rzecz! Admin o nicku Sucharekon dał mi bana za reklamę... Ja nie reklamowałem żadnego tylko gracz z gildii "snow". Nie pamiętam jego nicku. Sucharekon się pomylił albo zrobił to celowo. Nie wnikam w to tylko proszę niech mnie administracja odbanuje. Nie mam niestety żadnych dowodów  obraz . Ale myślę, że da się to jakoś ustalić kto miał rację. Bardzo mi na tym zależy. Moja gildia wygaśnie kilka godzin przed tym za nim się kończy ban. Gdyby nie ta rzecz to bym o tym nawet nie wspomniał. Mój nick to Mieszko_1 . Ja na tą gildię zbierałem kilka dni więc smutno mi będzie jeśli będę musiał znowu zbierać itemy na gildie przez pomyłkę admina Sucharekon. Zwłaszcza, że już nie mam mojego kilofa 6/3/3 i to mi zajmie ok. 2 tygodnie. Bardzo proszę o pomoc.

                                                                                                                                                                                                                Z uszanowaniem Mieszko_1
Sucharekon
CEO of being stupid
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
19 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
19.09.2020, 07:25 -
#2
Siemka!
Jako pierwsza rzecz - na następny raz zastosuj się do wzoru
Więc sprawa wygląda tak - dostałeś bana na 10 dni z prośbą o przedłużenie na 21 dni za celową REKLAMĘ, co wyraźnie opisałam w powodzie.
Na dowód masz logi:

[21:45:56] [main/INFO]: [CHAT] LC: Mieszko_1 próbował przeklinać (fireland. pl)
[21:46:12] [main/INFO]: [CHAT] ------------------------------------\nMieszko_1 zostal tymczasowo zbanowany przez Sucharekon\nPowod: reklama x21d\nCzas: 10 dni\n------------------------------------

Sprawdziłam też, czym fireland jest i ban jest stuprocentowo zasłużony - jako administracja, mamy obowiązek reagować, gdy regulamin jest łamany, dlatego też dostałeś bana z poziomu bedwars.

Pozdrawiam, Sucharekon C:
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2020, 07:35 przez Sucharekon.
Marcelina
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
54 posts 5 threads Dołączył: Jul 2020
19.09.2020, 19:40 -
#3
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości