[PRZYJĘTE] [PODANIE] weronabiedrona


Napisał(a): weronabiedrona


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
weronabiedrona
były admin MG
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
41 posts 1 threads Dołączył: Sep 2020
26.09.2020, 22:56 -
#1

1. Imię: Werona


2. Wiek: 17
3. Nick w grze: weronabiedrona
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl: prawie miesiąc
5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: 2-5h
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: tak
7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: nie byłam
8. Wymień komendy moderacyjne które znasz: /warn nick powód, /kick nick powód, /mute nick powód czas, /ban nick powód czas
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): tak
10. Wypisz obowiązki Helpera: Pilnowanie chatu, udzielanie odpowiedzi na pytania graczy oraz pomoc, rozwiązywanie problemów graczy, aktywność na kanałach głosowych discorda, zaangażowanie do pracy na serwerze minecraft minecraft,discord,forum, zadania przydzielone przez opiekuna.
11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem? Ponieważ hns to jeden z moich ulubionych trybów, jestem tam najbardziej aktywna oraz najlepiej go znam. Lubię pomagać graczom, jestem bezproblemowa, oraz chcialbym spróbować swoich sił jako helperSmile
12. Napisz coś o sobie: Mam 17 lat, jestem w klasie prawniczej i w tym kierunku chce iść w przyszłość, od parunastu lat mam takze swoja druzynę harcerską. Szybko się uczę jak i szkole tak i gdziekolwiek indziej. Mam duzo czasu wolnego, a nawet nauke potrafię pogodzic z graniem. 
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?: Jestem bezproblemową, dyspozycyjna osobą. Potrafie rozwiązywać konflikty i jestem bardzo cierpliwa oraz ciężko mnie wytrącić z równowagi. Znam cały sens trybu, więc chętnie służę pomocą innym. Byłam już w tej roli na innym serwerze minecraft, ale zrezygnowałam z powodu toksycznych osob i złej atmosfery wywodzącej się od innych graczy dlatego chciałabym chętnie działać tuSmile
14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP): tak
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?: nie
uszami rusz i znikaj już 
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
27.09.2020, 00:01 -
#2
na tak
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
27.09.2020, 08:20 -
#3
na nie
nie grasz pełnego miesiaca, gdyby nie to, to byłbym na tak
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
27.09.2020, 08:34 -
#4
Na Nie
Z tego co pamiętam raczej nikt nie przebił InHerEcho w aktywności na Hasie odkąd pamiętam, czyli pierwszej połowy 2019, więc nie jesteś tam najaktywniejsza, jeśli w ogóle jesteś.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.09.2020, 20:14 przez zukosa_pl.
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
Sucharekon
CEO of being stupid
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
19 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
27.09.2020, 12:00 -
#5
Więc tak
Twoją kandydaturę rozpatrzyłabym pozytywnie, ponieważ wiek na +, doświadczenie jest i widać, że podanie jest napisane starannie.
Jedyne moje 'ale' leży w aktywności - nie rzuciłaś mi się w oczy ani na Discordzie ani na serwerze minecraft
Co do komend - jestem zdania, że można się ich nauczyć - w podaniu nie wygląda to okej, ale finalnie wszystko wyszłoby podczas okresu próbnego.
Neutral
Edit: Na tak C: - mam nadzieję, że prędzej czy później zobaczymy się w administracji!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.09.2020, 23:42 przez Sucharekon.

obraz

Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
27.09.2020, 20:29 -
#6
Jestem na nie
Na hasie moja droga aktywni zawsze beda normi i echusia Smile

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


Revamp
Naura Jesieniaro
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
3 posts 2 threads Dołączył: Sep 2020
28.09.2020, 07:37 -
#7
Na nie
Nigdy nie weszłaś na bedwars . Minigames to nie tylko hide seek + zabrakło kilka komend.
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
28.09.2020, 14:54 -
#8
Brakuje administracji na minigrach, nawet jeśli kandydatka nie dobiła pełnego miesiąca to przyda się w gronie ekipy ktoś świeży, który pomoże obecnym w ogarnianiu trybu.
Na tak
weronabiedrona
były admin MG
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
41 posts 1 threads Dołączył: Sep 2020
28.09.2020, 22:01 -
#9
(28.09.2020, 07:37)Revamp napisał(a): Na nie
Nigdy nie weszłaś na bedwars . Minigames to nie tylko hide seek + zabrakło kilka komend.

rozumiem, lecz fakt faktem grałam na każdych minigierkach w tym bed wars. Mozliwe, że sie poprsotu minelismy dlatego mnie nie widziałeś. Minigry fakt to nie tylko hns, mój błąd.
uszami rusz i znikaj już 
zika109
Podobno jakiś admin
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
8 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
29.09.2020, 10:27 -
#10
Podanie ładnie napisane, wiek na +, doswiadczenie jest, a komend zawsze można się nauczyć. Jestem na TAK.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości