[ODRZUCONE] [PODANIE] koxuwka


Napisał(a): weronikamichalik768@gmail.com


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
weronikamichalik768@gmail.com
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
01.10.2020, 17:18 -
#1
                                     1. Imię: Weronika
2. Wiek: 15
3. Nick w grze: koxuwka
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl: prawie rok
5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: od 2 do 8
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: Tak
7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: Nie
8. Wymień komendy moderacyjne które znasz: /ban nick powód czas, /mute nick powód czas, /mute nick powód czas, /kick nick powód, /warn nick powód, /cc, /cc off, /cc on
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): tak
10. Wypisz obowiązki Helpera: pomaganie graczom, odpowiadanie na zadawane pytania przez graczy, pilnowanie chatu, nie olewanie serwera minecraft, aktywność na discordzie, przyjmowanie zgłoszeń, spełnianie obowiązków
11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem? chciałbym zostać Helperem ponieważ dużo czasu spędzam na minigrach, jestem bardzo pomocna, sprawiedliwa i bezproblemowa, znam dobrze regulamin, nie boje się opinii innych 
12. Napisz coś o sobie: moim hobby jest taniec, uczęszczam do szkoły tańca, bardzo lubię sport, jak i e-sport, ogólnie to bardzo dużo czasu spędzałam na survivalu v1 (mam tam ponad 600 godzin) ale już poprostu mi się już znudził.
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?: Ponieważ znam regulamin i się do niego stosuje, nigdy nie miałam bana, mute itp., mogę poświęcić naprawdę dużo czasu na grę i wypełnianie ról Helpera, nie boje się postawić na swoim i jestem sprawiedliwa 
14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP): tak
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?: nie 
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
01.10.2020, 17:28 -
#2
na nie
Sucharekon
CEO of being stupid
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
19 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
01.10.2020, 17:55 -
#3
Widzę Cię na lobby, ale na chacie nie rzuciłaś mi się w oczy
Podanie jest napisane mało starannie - mam wrażenie, że 'na odwal aby było'
Czas poświęcany na tryb oki, czas gry też na plus
Jestem zdania, żebyś spróbowała ponownie za 2 tygodnie - być może masz potencjał, ale nie bardzo to widzę w Twoim podaniu.
Na nie.

obraz

Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
01.10.2020, 18:04 -
#4
Więcej informacji wysłalem w wiadomości prywatnej.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.10.2020, 18:14 przez Haczyn.
Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
06.10.2020, 16:48 -
#5
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości