[ZAMKNIĘTE]  Psychotnik


Napisał(a): Psychotnik


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Psychotnik
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 3 threads Dołączył: Nov 2018
01.10.2020, 17:43 -
#1
1. Imię:
-Andrzej
2. Wiek:
-22 lata
3. Dokładny nick w grze:
-Psychotnik
4. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić na serwer?
-Zależy od zmiany w pracy, ale minimum od 2-4 godzin
5. W jakich godzinach najczęściej jesteś aktywny?
-Miedzy 10 a 14
6. Co należy do obowiązków ChatModa?
-Głównymi obowiązkami jest pilnowanie chatu na danym trybie na którym posiada range. Drugoplanowymi obowiązkami jest rozwiązywanie konfliktów miedzy graczami oraz pomaganie im na zasadzie udzielanych informacji o komendach bądź upominanie o niełamanie regulaminu trybu/serwera minecraft 
7. Dlaczego chcesz zostać ChatModem(minimalnie 3 zdania) 
-Chciałbym zostać ChatModem, ponieważ sądzę że jestem wystarczająco odpowiedzialną osobą, Bardzo polubiłem ponownie ten serwer i chciałbym pomóc administracji w rozwijaniu go chociaż w taki sposób że będę mógł zajmować się chatem. Znam regulamin serwera minecraft i sądzę że nauka taryfikatora kar i obowiązków ChatModa nie zajmie mi długo.
8. Opisz siebie, charakter, usposobienie i podejście do ludzi (minimalnie 6 zdań)
-Jestem osobą raczej spokojną, nie szukającą problemów, może czasem zbyt ufną ale pracuje nad tym. Moimi zainteresowaniami jest programowanie, głownie w C++ oraz Javie. Do ludzi od pewnego czasu podchodzę z wielkim dystansem, nie ufam wszystkiemu co ktoś do mnie mówi i wolę sam sprawdzić na własną rękę. Z charakteru można mnie porównać do barana ( tak przy okazji to mój znak zodiaku ), bardzo uparty, ale potrafię nad tym zapanować. Jestem bardzo pracowity , dbający o szczegóły, w niektórych nawet przypadkach podchodzący do idealizmu. Na koniec mojego opisu dodam że jestem bardzo przyjacielską personą , ciepłą i sympatyczną,
9. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać do roli ChatModa?  (minimalnie 2 zdania) 
-Ponieważ mam wystarczające doświadczenie z mojej przeszłości w administrowaniu. Jestem pewny że szybko się nauczę taryfikatora i sądzę że nigdy nie będzie ze mną problemów.
10. Czy masz sprawny mikrofon? (TAK/NIE)
-Tak
11. Czy posiadasz programy takie jak AnyDesk, Discord oraz konto na Facebook?
-Tak, oprócz AnyDeska, ale gdybym został przyjęty zainstaluje go natychmiast
12. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji LeCraft?
-Byłem, dokładnie na FreeBuild byłem Moderatorem i nie było ze mną problemów ( Było to 2 lata temu)
13. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji innego serwera minecraft minecraft minecraft minecraft? 
-Byłem na stanowisku Administratora oraz Moderatora ale IP nie będę podawał by nie reklamować innych serwerów minecraft
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.10.2020, 17:46 przez Psychotnik. Powód edycji: Zmiana pogrubienia
Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
01.10.2020, 18:14 -
#2
Więcej informacji wysłalem w wiadomości prywatnej.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.10.2020, 18:14 przez Haczyn.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości