[ZAMKNIĘTE]  XxKociQxX


Napisał(a): Magiia


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Magiia
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 3 threads Dołączył: Apr 2019
01.10.2020, 21:17 -
#1
[url=https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/javascript:Report.reportPost(83165);][/url]
1.Imię : Wiktoria
2. Wiek : 13.5 a za 2 miesiące 14
3. Nick : XxKociQxX
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft : 2 lata prawie 3 z przerwami
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : ostatnia 10-15 godzin
6. Czy posiadasz wyżej wymienione programy? Jakie? : Mam Facebook, discord , Skype.
7. /cc - wyczyszcza czat
/c on/off - wyłącza/włącza
/kick [nick] [powód] - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft
/ban [nick] [czas] [powód] - banuje gracza na czas z powodem
/tempmute [nick] [czas] [powód] - wycisza gracza na czas z danym powodem
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ jestem miłą osóbką i troszeczkę za mało się udzielam w dzień ale w noc jestem bardziej aktywna.
9. Coś o sobie : Tak jak mówiłam jestem wiktoria i mam 13 lat i 10 miesięcy.Mieszkam w Warmińsko Mazurskim i bardzo blisko granicy z Rosją. Umiem język Polski, Angielski, Rosyjski.
10. Czy masz sprawny mikrofon? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (Premium/Nonpremium)? : Jak narazie non premium ale to sie zmieni za niedługo
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: Tak
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak to jaki tryb? Ile razy? :Jeszcze nie miałam przyjemności .

 


















13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak to jaki tryb? Ile razy? :Jeszcze nie miałam przyjemności .
Sucharekon
CEO of being stupid
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
19 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
01.10.2020, 22:31 -
#2
≫ Podanie, które nie jest zatytułowane [Podanie] NICK jest bezwarunkowo odrzucane;≫

obraz

zika109
Podobno jakiś admin
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
8 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
02.10.2020, 06:55 -
#3
Podanie napisane w złym miejscu. Należy mieć skończone 15 lat. Z tego co widzę komendy są z innego trybu. Jest źle zatytułowane.
Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
02.10.2020, 15:18 -
#4
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości