[PRZYJĘTE] [PODANIE] Avrill_


Napisał(a): Avrill_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Avrill_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
04.10.2020, 15:45 -
#1

                                                                                                     1. Imię:
Kinga
2. Wiek: 16
3. Nick w grze: Avrill_
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl: od około 3 miesięcy z przerwami
5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: w dni szkolne zazwyczaj pomiędzy 1-4 godzinami, a w dni wolne od 4-8
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: tak posiadam
7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: nie, nigdy nie zostałam ukarana
8. Wymień komendy moderacyjne które znasz: /ban [nick] [powod] ,/warn [nick] [powod] ,/mute [nick] [powod] [czas],/kick [nick] [powod], i wiele innych,ale te podstawowe które powinien znać każdy wypisałam, myślę że nie muszę wszystkich
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): tak
10. Wypisz obowiązki Helpera: Pilnowanie chatu, udzielanie odpowiedzi na pytania graczy oraz pomoc,aktywność na kanałach głosowych discorda oraz na serwerze minecraft.
11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem?: myślę że nadawałabym się na owe stanowisko, gdyż byłam w adminsitracji, ale na innym serwerze minecraft, bardzo dobrze mi poszło, ale niestety musiałam odejść ponieważ nie miałam zbytnio czasu na granie, ale teraz mam więcej czasu oraz znam wszystkie funkcję które byłyby mi przydatne jako helper.
12. Napisz coś o sobie:  interesuję się sportem, informatyką oraz śpiewem, chodzę na różne zawody np. z piłki nożnej, lubię malować,chodzę do szkoły muzycznej, gram na gitarze, na co dzień chodzę do parku pobiegać, jestem wolontariuszką, uwielbiam psy, jestem spokojną oraz przyjacielską osobą, więc łatwo się ze mną dogadać,
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?: znam regulamin, dobrze się sprawuje jako osoba z administracji, potrafię się dogadać z innymi graczami, jestem spokojną oraz bezkonfliktową osobą, umiem posługiwać się komendami administracyjnymi, gdy trzeba zawsze pomogę w różnych sprawach serwerowych.
14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP): tak byłam
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?: nie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.10.2020, 17:39 przez Avrill_.
FaXTeR
Opiekun PVP

width=

Zbanowany

52 posts 4 threads Dołączył: Jul 2018
04.10.2020, 16:24 -
#2
Wiek +
Czas ktory mozesz przeznaczyc na server +
Komendy wyssane z palca i do tego masz je wypisane we wzorze (/time ? xD) ale komend zawsze sie mozna nauczyc-
pkt 11/12 slabo rozwiniety +/-
doswiadczenie +
mam wrazenie ze podanie jest skopiowane -

Moja ocena Neutral/Tak
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.10.2020, 16:26 przez FaXTeR.
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
04.10.2020, 17:14 -
#3
komendy są takie no jakby powiedzieć śmieszne XD
tak jak faxu tez mi się wydaje ze kopiowane
słabe punkty 11/12
duża różnica miedzy godzinami grania, bo nie oszukujmy się, 1 godzina a 8 to duża różnica
neutral/nie
Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
04.10.2020, 18:39 -
#4
obraz
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
12.10.2020, 18:11 -
#5
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości