[PRZYJĘTE] hamilek56


Napisał(a): hamiltonekuuu


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
hamiltonekuuu
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
37 posts 19 threads Dołączył: Dec 2018
07.10.2020, 19:40 -
#1
1. Imię:
Franek
2. Wiek:
15
Dokładny nick w grze:
hamilek56
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl:
konto mam od nie całego miesiąca lecz miałem też inne o nazwie
hamiltoneku które zapadło w nie pamięć a tak to od ok. 2 lat
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer:
Cały tydzień ok. 4-10h
6. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum?
2-3 warny poza tym nic
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada ChatMod?
Jego zadaniem jest pilnowanie kultury czatu aby gracze przyk. nie floodowali lub nie spamili
poza tym to po prostu pilnuje trybu.
/warn [gracz] [powod] - ostrzega gracza z powodem
/kick [gracz] [powod] - wyrzuca gracza z serwera minecraft z powodem
/c off - wyłącza czat 
/c on - włącza czat
/cc - czyści czat
/tempmute [gracz] [czas] [powod]
8. Dlaczego chciałbyś zostać chatmodem?
mam chęć pomocy ludziom, chciałbym wrócić do
starych korzeni i znów być tam wyżej
9. Opisz tutaj Siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań.
Mam na imię Franek. Pochodzę z Krakowa a dokładnie z małej miejscowości
obok niego. Jestem przyjazny, kulturalny i mam poczucie humoru, w jakiej
sytuacji nie jestem umiem się śmiać. Jestem w 101% optymistą. Kocham jeździć
na rowerze a dokładnie przy tym uprawiać sport Downhill. Mam mocne nerwy, umiem się dogadać
z każdym. Lubię poznawać nowych ludzi mam ogromną ilość znajomych, zna mnie dosłownie cała szkoła
kocham też grać w gry, interesują mnie: RPG, Przygodowe, Akcji. Jeszcze bardziej kocham sagę
gwiezdych wojen [Star Wars] oglądnąłem każdą część i czekam na więcej. Jestem poliglotą albo w sumie
mogę być umiem 2,5 języków bo 3 dopiero się uczę a dokładnie to: Polski[xd], Angielski, Niemiecki uczyłem
się przez jakiś czas Hiszpańskiego ale już zupełnie nic nie pamiętam bo mi się nie chciało (xd). 
ale po tych przezyciach wiem że bardzo szybko uczę się języków i nawet rodzina mi to mówi.
10. Czy masz sprawny mikrofon [TAK/NIE]?
Tak
11. W jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty?
Jeżeli będzie taka możliwość wezmę te osoby na discord, wysłucham obu lub więcej stron i dojdziemy do rozwiązania
12. Czy miałeś możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?
Nie
13. Czy byłeś w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft? jak tak to jaki tryb? Ile razy?
Tak, 1, na Creative
14. Co chciałbyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft?
Jedyne co bym zmienił tryb zwolniony czyli mniejszy czas oczekiwania na napisanie nowej wiadomości. Czasem zrobisz jakiś poważny błąd czyli np. klikniesz źle 1-2 literki i znaczenie zdania zmienia się na negatywne i zanim to poprawisz to poczekasz nawet 30 sek. bo przy tym pomylisz się 3 razy albo pisząc poprawę powie Ci "Odczekaj jeszcze 1.04 sek" a tak to nic.   
 





Co tam? Gówno

Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
07.10.2020, 21:18 -
#2
jak wiadomo na cv ostatnio jest bardzo dużo osób przyjmowanych, wiec nie zdziwiłbym się gdyby cie przyjęto ale do rzeczy
- Od roku masz 15 lat gz XDDD
wracasz po bardzo długiej przerwie i chcesz iść do administracji,
pograj jeszcze z miesiąc, zapoznaj się z serwerem, a nie ze wracasz i odrazu chcesz rangę
no szanujmy się na nie
hamiltonekuuu
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
37 posts 19 threads Dołączył: Dec 2018
07.10.2020, 21:32 -
#3
(07.10.2020, 21:18)mrozon napisał(a): jak wiadomo na cv ostatnio jest bardzo dużo osób przyjmowanych, wiec nie zdziwiłbym się gdyby cie przyjęto ale do rzeczy
- Od roku masz 15 lat gz XDDD
wracasz po bardzo długiej przerwie i chcesz iść do administracji,
pograj jeszcze z miesiąc, zapoznaj się z serwerem, a nie ze wracasz i odrazu chcesz rangę
no szanujmy się na nie
 nie wiem o co cm ci z "od roku masz 15 lat" a zapoznałem się z serwerem już dawno temu ale to twoja opinia

EDIT: a jezeli patrzyles na jakies podania z przed roku to tam mialem rocznikowo teraz mam rocznikowo 16
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.10.2020, 21:42 przez hamiltonekuuu.



Co tam? Gówno

Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
08.10.2020, 06:10 -
#4
(07.10.2020, 21:32)hamiltonekuuu napisał(a):
(07.10.2020, 21:18)mrozon napisał(a): jak wiadomo na cv ostatnio jest bardzo dużo osób przyjmowanych, wiec nie zdziwiłbym się gdyby cie przyjęto ale do rzeczy
- Od roku masz 15 lat gz XDDD
wracasz po bardzo długiej przerwie i chcesz iść do administracji,
pograj jeszcze z miesiąc, zapoznaj się z serwerem, a nie ze wracasz i odrazu chcesz rangę
no szanujmy się na nie
 nie wiem o co cm ci z "od roku masz 15 lat" a zapoznałem się z serwerem już dawno temu ale to twoja opinia

EDIT: a jezeli patrzyles na jakies podania z przed roku to tam mialem rocznikowo teraz mam rocznikowo 16
nie wypowiadaj się pod podaniem
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
08.10.2020, 18:52 -
#5
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości