[PRZYJĘTE] [PODANIE] ahegao


Napisał(a): ahegao


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
ahegao
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
12.10.2020, 13:35 -
#1
Witam, chciałbym wam wszystkim przedstawić moje podanie. Starałem się rozpisać w sposób wyczerpujący. Mam nadzieję, że ciepło mnie przyjmiecie a administracja pozytywnie rozpatrzy podanie Wink!


1.Imię:
Jakub
2.Wiek: 17
3.Nick w grze: ahegao
4.Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl: Od niedawna, około 2-3 tygodni.
5.Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: Mniej więcej 5 do 7 godzin w ciągu tygodnia. W czasie wolnym od pracy jestem wstanie być aktywny o wiele dłużej.
6.Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: Tak, korzystam również z innych komunikatorów więc nie powinno być z tym problemów.
7.Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: Nie zdarzyło mi się.
8.Wymień komendy moderacyjne które znasz: /cc /invsee /ban /tempban /banip /mute /dupeip /seen /kick /bc /warn /pardon /checkban /checkmute /togglechat
9.Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): Tak
10.Wypisz obowiązki Helpera: Monitorowanie chatu, rozwiewanie każdych pytań graczy oraz przekierowywanie spraw do wyższej administracji. Sprawdzanie zgłoszeń oraz cheaterów. Obowiązek znajomości regulaminu oraz odnoszenia się do niego. Udzielanie się na chacie z kulturą oraz być aktywnym na każdej możliwej platformie to której jesteśmy zobowiązani.
11.Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem? Bycie na stanowisku administracyjnym na serwerach sprawia mi dużo frajdy oraz satysfakcji. Pełnienie funkcji helpera napewno uczy współpracy z ludźmi oraz dużej odpowiedzialności. Lubię to robić. Sądzę, że usprawnia mnie to i podnosi moje umiejętności co jest naprawdę dużą zaletą.
12.Napisz coś o sobie: Pasjonuje się grafiką komputerową i od dłuższego czasu prowadzę swoją własną stronę internetową. Chodzę do 2 klasy technikum na profil grafiki i poligrafii cyfrowej. Jedną z moich większych zajawek jest właśnie prowadzenie serwerów minecraft minecraft. Zawsze poświęcam dużo czasu na to co lubię.
13.Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?: Posiadam duży zakres wiedzy na temat prowadzenia serwerów minecraft minecraft. Zawsze podchodzę profesjonalnie do każdego tematu i staram się odpowiadać graczom w sposób wyczerpujący. Jestem osobą z dużym dystansem do siebie więc nie sprawiam większych problemów w momencie gdy ktoś rzuci jakimś żartem. Zawsze nawiązuje dobre relacje z społecznością serwera minecraft. Lubię poznawać nowych ludzi i nie sprawia mi to żadnego problemu. Byłem już administratorem na wielu większych serwerach. Ogólnie posiadam dużą wiedzę na ten temat co przyczynia się do profesjonalnych odpowiedzi na pytania graczy oraz pomoc w udoskonalaniu serwera minecraft. Po mimo swojego małego stażu na serwerze minecraft  myślę, że warto spróbować i dać mi szanse. Obiecuje, że nie zawiodę.
14.Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP): Tak.
15.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?: Niestety nie.


obraz
Sucharekon
CEO of being stupid
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
19 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
12.10.2020, 16:42 -
#2
Nick troszkę specyficzny, ale:
Wiek na plus
Czas na serwerze minecraft troszkę niski, do tego mam wątpliwości
Komendy u nas są zupełnie inne, ale te kwestia wyuczenia, więc tutaj całkiem neutral
Podanie ładnie rozpisane, przyjemnie się czyta
Jestem za daniem Ci szansy - na tak

obraz

weronabiedrona
były admin MG
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
41 posts 1 threads Dołączył: Sep 2020
12.10.2020, 17:18 -
#3
więc tak,
nie jestem tu zbyt długo, lecz nigdy nie rzuciłeś mi się w oczy na żadnym trybie więc do tego jestem neutral
komendy są nieco inne, lecz to kwestia paru godzin do ogarnięcia
doświadczenie, wiek na +
ale podanie jest ładnie rozpisane.
jestem na neutral
uszami rusz i znikaj już 
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
12.10.2020, 17:31 -
#4
zglos sie w wiadomosci rpywatnej na dc

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2020, 17:31 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości