[ODRZUCONE] ranga administracyjna na bedwars


Napisał(a): stuuxde


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
stuuxde
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
14.10.2020, 20:36 -
#1
                                                                                                                                         1. Imię: oskar

2. Wiek:17
3. Nick w grze: stuuxde
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl: od miesiąca 
5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: od 1h do 5 h
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: tak
7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: nie
8. Wymień komendy moderacyjne które znasz:ban [nick] [powod] ,/warn [nick] [powod] ,/mute [nick] [powod] [czas],/kick [nick] [powod], i wiele innych,ale te podstawowe które powinien znać każdy wypisałam, myślę że nie muszę wszystkich
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE) posiadałem ale brat zepsuł i będę miał nowy za tydzień:
10. Wypisz obowiązki Helpera:pilnowanie chatu, udzielanie odpowiedzi na pytania graczy oraz pomoc,aktywność na kanałach głosowych discorda oraz na serwerze minecraft minecraft.
11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem? myślę że nadawałbym się na nowe stanowisko, gdyż bylem w adminsitracji, ale na innym serwerze minecraft minecraft, bardzo dobrze mi poszło, ale niestety musiałem odejść ponieważ nie miałem zbytnio czasu na granie, ale teraz mam więcej czasu oraz znam wszystkie funkcję które byłyby mi przydatne jako helper.
12. Napisz coś o sobie: interesuję się samochodami, informatyką oraz śpiewem, chodzę na różne zawody np. z piłki nożnej, lubię malować, na co dzień chodzę do parku pobiegać,, uwielbiam psy, jestem spokojną oraz przyjacielską osobą, więc łatwo się ze mną dogadać,
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?:znam regulamin, dobrze się sprawuje jako osoba z administracji, potrafię się dogadać z innymi graczami, jestem spokojną oraz bezkonfliktową osobą, umiem posługiwać się komendami administracyjnymi, gdy trzeba zawsze pomogę w różnych sprawach serwerowych.
14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP): tak byłem headadminem
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?: nie
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
15.10.2020, 00:45 -
#2
Podanie mocno słabe, tak totalnie pomieszane.
Mam wrażenie, że część została przekopiowana z poprzednich podań, tylko niektóre fragmenty zmieniłeś pod siebie. No niestety w punkcie 8. jak mniemam przeoczyłeś zaimek damski który się tam znajduję. Co do aktywności się nie wypowiem, bo gram raczej na pomniejszych minigrach.
*+masz błędnie zatytułowane podanie
Na nie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.10.2020, 09:12 przez Keara.
obraz
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
15.10.2020, 11:52 -
#3
na nie, zły tytuł podania
Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
15.10.2020, 13:53 -
#4
To dobra kopia innego podania
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.10.2020, 13:53 przez Haczyn.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości