[ODRZUCONE] [Podanie] EviOryginal


Napisał(a): EviOryginal


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
EviOryginal
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
17.10.2020, 08:11 -
#1
1. Imię : Ewa
2. Wiek : 16
3. Dokładny nick w grze : EviOryginal
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : 04.09.2020.
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : od 3h do 5h.
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : Nie byłam.
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? : uprawnienia do komend : /cc , /c on , /c off , /warn , /kick , /tempmute , /cmi kick , obowiązki : 
Pilnowanie chatu , Pomoc w rozwiązywaniu konfliktów , Udzielanie odpowiedzi na pytania , robienie małych eventów kiedy brakuje rang.
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : Ponieważ uważam , że ten serwer jest bardzo fajny i mogę na tym serwerze minecraft pomóc ludziom , bo jak gram na jakimś trybie to prawie zawsze widzę jak ktoś się kłóci.
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : Mam na imię Ewa , mam 16 lat , mieszkam w Szczecinie , mam psa i kota. Moim ulubionym zwierzęciem jest królik , bardzo często oglądam Anime , uwielbiam czekoladę , truskawki , pomarańcze i jagody. Mam brata i siostrę , mam talent plastyczny odziedziczony po dziadku , mam sporo przyjaciół , z "tłustych" rzeczy lubię pizze , jestem chuda , nie lubię jak jest brudno Smile . Moim zdaniem jestem mądra i miła , czasami jak ktoś mnie wkurzy i to bardzo mocno , to mogę trochę nie zapanować nad moimi uczuciami , głównie przez brata.. heh. Od małego interesowałam się śpiewaniem , moje przyjaciółki mówią mi że podobno ładnie śpiewam , ale moim zdaniem śpiewam beznadziejnie. Nie lubię cierpienia innych , głównie dlatego że sama czasami cierpię i wiem jakie to uczucie. Nie mam chłopaka/dziewczyny , jestem BI (biseksualna , czyli wole dziewczyny i chłopaków) , nigdy nie byłam w związku , uwielbiam budować i grać w różne gry RPG  Heart . Nie lubię jak ktoś mnie krytykuję i się wymądrza , jestem oszczędną osobą , nie mam nie wiadomo ile pieniędzy ale też nie jestem biedna , uczyłam się kiedyś grać na gitarze , do tej pory ją mam  Smile , myślę że jestem do zniesienia.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Niestety ale nie posiadam mikrofonu.
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : na pewno spróbuję uspokoić graczy , jeśli to nie pomoże to dam im /tempmute jeśli kłótnia będzie rozgrywała się na chacie głównym , jeśli na priv i ktoś do kogoś coś powie nie zgodnie z regulaminem to może wysłać ss na discord.
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft? : Nie.
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie.
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: Myślę że wszystko na tym serwerze minecraft jest w porządku  Heart .
15. Coś na koniec: Dziękuje za przeczytanie mojego zgłoszenia na helpera  Cool  , mam nadzieję że zostanie on potwierdzony , jeśli nie , zrozumiem i nie chcę się z nikim kłócić.

-Evi  <3
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.10.2020, 12:54 przez EviOryginal.
weronabiedrona
były admin MG
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
41 posts 1 threads Dołączył: Sep 2020
18.10.2020, 02:45 -
#2
źle zatytuowane podanie
uszami rusz i znikaj już 
Marcelina
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
54 posts 5 threads Dołączył: Jul 2020
21.10.2020, 22:42 -
#3
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości