[ODRZUCONE] [Podanie] EziLLL_Drums


Napisał(a): EziLLL_Drums


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
EziLLL_Drums
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
18.10.2020, 21:34 -
#1
1. Imię:
Bartłomiej
2. Wiek:
20
3. Nick w grze:
EziLLL_Drums
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl:
Około 3 tygodni/miesiąca.
5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer:
Od 4-8 godzin.
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?:
Jak najbardziej.
7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?:
Przypadkowa reklama oraz nieodpowiednie zachowanie na chacie. Czego bardzo żałuję.
8. Wymień komendy moderacyjne które znasz:
/tempban /tempmute /ban /ban-ip /mute /kick /cc /invsee /tp /checkban  /c off /c on
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE):
Tak, posiadam.
10. Wypisz obowiązki Helpera:
- Rozwiązywanie sporów między graczami
- Pilnowanie przestrzegania regulaminu, w tym sprawdzanie graczy na obecność wspomagaczy
- Moderacja chatu
- Reagowanie na wezwania graczy
- Odpowiadanie na ich potencjalne pytania
- Aktywność na serwerze minecraft Discord
11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem?
Gdyż spędzam dużo czasu na serwerze minecraft i chciałbym mieć jakiś wpływ na ogólny porządek oraz wspomóc inne osoby w jego utrzymywaniu.
12. Napisz coś o sobie:
Nazywam się Bartłomiej, mam 20 lat. Pasjonuje się grami, motoryzacją, sportami z nią związanymi oraz psychologią, w ogólnym tego słowa znaczeniu. Pracuję jako magazynier i operator wózków widłowych. W przyszłości gdy już nabiorę doświadczenia z owymi wózkami i rozwinę swoje kompetencje chciałbym zostać konserwatorem takich wózków lub egzaminatorem Urzędu Dozoru Technicznego. Największą z moich pasji jest granie. Pozwala mi to się rozwijać artystycznie jak i po prostu jako człowiek (ciężko mi to ubrać lepiej w słowa). Przeżywanie wielu wspaniałych chwil jak i zmian których mogę doświadczyć w samym sobie jest czymś wspaniałym. Charakteryzuje mnie ogromne poczucie humoru, jest wręcz moją osobistą wizytówką. Ponadto w wolnym czasie tworzę, najczęściej krótkie opowiadania lub cykle opowiadań i wycinam sobie fragmenty życiorysu przy anime. 
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?:
Gdyż posiadam duże doświadczenie i jestem w stanie poświęcić sporo czasu na moderacje serwera minecraft. Dzięki mojej pracy która odbywa się w różnych godzinach dnia i nocy przez co mogę przebywać na serwerze minecraft o różnych porach.
14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP):
Tak, niejednokrotnie.
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?:
Nie, to będzie mój debiut, o ile dostanę szansę.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.10.2020, 21:38 przez EziLLL_Drums.
Śpiewający introwertyk na discordzie. Witamy na serwerze minecraft Lecraft
EziLLL
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Aug 2020
18.10.2020, 21:58 -
#2
Bartek!
Odkąd Ciebie znam, zawsze poprawiasz mi humor. Jesteś bardzo pogodnym i przyjacielskim człowiekiem. Wiem, że poradzisz sobie w administracji, ponieważ widziałem Ciebie w roli administratora na innym serwerze minecraft i dawałeś sobie radę znakomicie!
Jestem na tak!
weronabiedrona
były admin MG
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
41 posts 1 threads Dołączył: Sep 2020
19.10.2020, 01:49 -
#3
Podanie ładnie rozpisane. Często widuje cie na trybie jak i na naszym discordzie. Co do komend, niektóre z nich się różnią i niektórych brakuje, lecz to jest kwestia wyuczenia i opanowania. Doświadczenie jest. Historia kar nie jest zbyt ładna, lecz jestem za tym by dali ci szanse w sprawdzeniu siebie.
jestem na neutral z przychyleniem na tak:)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.10.2020, 01:54 przez weronabiedrona.
uszami rusz i znikaj już 
Sucharekon
CEO of being stupid
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
19 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
19.10.2020, 03:39 -
#4
Więc tak, wiek na plus
Jesteś zdecydowanie aktywny na serwerze minecraft + z tego co zdążyłam zauważyć błyskotliwy, więc wydaje mi się, że szybko złapiesz rytm serwera minecraft
Masz doświadczenie, czas który jesteś w stanie poświęcić też spoko, a podanie całościowo napisane starannie
Jedyna rzecz, która mnie martwi to dotychczasowe kary, ale mam nadzieję, że przeczytałeś kilkakrotnie i uważnie regulamin żeby zrozumieć gdzie popełniłeś błąd.
Jestem za daniem Ci szansy
Na tak

obraz

EziLLL_Drums
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
19.10.2020, 10:50 -
#5
Podanie do zamknięcia, moje konto zostało zbanowane przez konsolę.

Chyba że któryś z adminów by chciał w tej kwestii porozmawiać to można mnie złapać pod nickiem Alcatraz na discordzie.
Śpiewający introwertyk na discordzie. Witamy na serwerze minecraft Lecraft
Louellay
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
59 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
19.10.2020, 11:02 -
#6
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości