[ODRZUCONE] Rekrutacja


Napisał(a): Kubeq133


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Kubeq133
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
Wink  20.10.2020, 23:21 -
#1
1. Imię:Kuba 2. Wiek: 15 3. Nick w grze: Kubeq2020 4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl: od tygodnia kiedys grałem tak z 3 latat temu kiedy były tylko 2 albo 3 tryby 5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer:cały dzien po szkole i przed 6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: posiadam 7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: za nagranie Jak zostac Oszustem I dostałem bana nwm dla czego 8. Wymień komendy moderacyjne które znasz: znam bardzo dużo 9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): Tak 10. Wypisz obowiązki Helpera: Operowanie czatem Warny mute Ostrzenia Nie wiem jak to jest na Lecrafcie ale sprawdzanie itp 11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem? ponieważ nie lubie chamstwa i bycia toxiciem Bardzo tez nie lubie czitowania 12. Napisz coś o sobie: jestem Kuba mam 15lat Lubie Programistyke Sport i gry + nauke ale w małym stopniu Lubie Komputery I nie lubie Disa 13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?: ponieważ lubie mc a nie lubie cziterów dla mnie jest głupota granie gdzies i rozwalanie tej ry innym 14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP): Dragon : Megaxcore : mojepvp 15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?: nie byłem jeszcze 16. Discord(do kontaktu): masz juz
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
21.10.2020, 01:01 -
#2
1. forma, podanie jest nieczytelne, nie dostosowales sie do wzoru
2. tytul podania niezgodny z wzorem

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.10.2020, 01:02 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości