[PRZYJĘTE] [PODANIE] Flejjo


Napisał(a): Flejjo


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Flejjo
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
22.10.2020, 18:08 -
#1
1. Imię : Michał

2. Wiek : 19 [20  w listopadzie]

3. Dokładny nick w grze : Flejjo

4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : Czerwiec 2020

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : do 5h

6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : Dostawałem krótkie mute za łamanie zasad

7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? :

Chatmod ma za zadanie łagodzić konflikty i pomagać graczom trybu. Jeśli trzeba powinien też dawać kary graczom którzy łamią regulamin. Poniżej zamieszczam komendy do których ma dostęp Chatmod oraz inne obowiązki Chatmoda.

[Uprawnienia]

/cc - czyści chat

/c on - włącza czat

/c off  - wyłącza chat

/warn (nick) (czas) (powód) - nakłada ostrzeżenie na gracza

/kick (nick) (czas) (powód) - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft

/tempmute (Nick) (Czas) (Powód) - wycisza gracza na określony czas
/cmi kick (nick) (czas) (powód) - wyrzuca gracza z trybu


[Obowiązki]

- Pilnowanie chatu Trybu na którym się znajduje
- Pomoc w rozwiązywaniu konfliktów między graczami bądź grupami graczy
- Udzielanie odpowiedzi na pytania graczy
- Zaangażowanie w życie społeczności serwera minecraft
- Organizowanie małych eventów gdy brakuje rang wyższych 
- Wywiązywanie się z obowiązków także po okresie próbnym

8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem :

Jest do tego jeden główny powód: nienawidzę jak ludzie piszą głupoty na czacie i nie mają za grosz poczucia co można a czego nie Oczywiście jest regulamin i tam jest wszystko napisane ale wiem że niektórzy (a możliwe że większość) nie czyta tej książki albo tabliczek. Strasznie mnie to denerwuje i chciałbym zapobiegać takim sytuacjom (Wiem że ja też byłem karany ale to były zazwyczaj wygłupy albo było to pod wpływem naprawdę mocnych emocji).

9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań :

Jestem pogodnym, spokojnym, optymistą, któremu można powiedzieć wiele rzeczy i zachowam je dla siebie. Jestem prostym człowiekiem, który gra w Minecraft od 2k11 roku więc wiem bardzo dużo na jego temat. Znajomi mówią, że jestem zabawnym człowiekiem o wielu bezużytecznych talentach ale uważam to za plus bo czyli mnie to wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju. Przede wszystkim jestem człowiekiem otwartym na nowe doświadczenia i na poznawanie nowych ludzi i ich temperamentów. Twierdzę że do każdego należy mieć trochę inne podejście i nie należy wrzucać każdego do jednego worka. Staram się utrzymywać równowagę w swoim życiu i łagodzić wszystkie konflikty. Uwielbiam pomagać ludziom i zawsze jak widzę kogoś w potrzebie to staram się mu przynajmniej "podać rękę żeby wstał". Jestem zdania że nie należy dawać ryby tylko wędkę i nie dawać gotowych rozwiązań tylko naprowadzać i dawać pomysły na np. rozwiązanie sporu czy po prostu załagodzenie sytuacji. Uwielbiam śmieszkować i wygłupiać się ze znajomymi, zawsze znajdę powód do zabawy czy śmiechu. Nienawidzę nudy i nie robienia niczego moje ręce zawsze muszą być czymś zajęte ale do tego bardzo łatwo się rozkojarzam. Jestem studentem Pedagogiki na 1 roku, mimo że mam wiele obowiązków związanych ze studiami nadal angażuje się w życie serwera minecraft i gram na nim ze znajomymi.

10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK

11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty :

Staram się dowiedzieć co się stało i znaleźć najlepsze rozwiązanie żeby złagodzić sprawę nie ważne czego by dotyczyła. Jeśli żadna ze stron konfliktu nie chce współpracować daje odpowiednią karę obu osobnikom bądź grupie osobników.

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?:

Miałem możliwość być członkiem administracji na serwerach Minecraf. Serwery te jednakże nie posiadały jakichś zaawansowanych pluginów czy regulaminów z wyższej półki. Wymagały jednak uwagi i zaangażowania i dawania odpowiednich kar za oszustwa czy przeszkadzanie innym graczom.

13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie miałem okazji być w administracji serwera minecraft Lecraft

14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft:

Chciałbym żeby każdy gracz mógł czuć że zawsze o każdej porze jest ktoś kto może mu pomóc z jakimś problemem. Chciałbym też wyplewić każdego kto stosuje jakiekolwiek wspomagacze i oszustwa(Ale to z każdego serwera minecraft i gry bym chciał).

15. Coś na koniec:

Mimo że gram na serwerze minecraft stosunkowo od niedawna to jestem "znanym" graczem i mam wiele za sobą. Wielokrotnie pomagałem graczom w problemach jakie mieli jeśli nie było nikogo z administracji. Wielokrotnie zgłaszałem też jeśli było trzeba jakieś problemy do administracji, czy to na minigrach jak był problem z mapą czy to jeśli chodziło o oszustów (chiterów). Mam wrażenie że większość osób ma o mnie dobre zdanie, dlatego też sądzę że jestem człowiekiem dobrym na to stanowisko.
Michał "Flejjo"
Tryb: Survivalv3
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
22.10.2020, 22:08 -
#2
odezwij sie do mnie na discordzie inuczi#8102

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.10.2020, 22:08 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości