[PRZYJĘTE] [Podanie] ighthatsit


Napisał(a): ighthatsit


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
ighthatsit
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
22.10.2020, 19:43 -
#1
1. Imię : Wiktoria

2. Wiek : 16

3. Dokładny nick w grze : ighthatsit

4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : okolice marca - kwietnia 2020

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : od 3 do 8 godzin.

6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : Nie, nie byłam karana.

7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? : Do obowiązków ChatModa należy pilnowanie chatu, udzielanie odpowiedzi na pytania graczy oraz pomoc, rozwiązywanie problemów graczy, aktywność na kanałach głosowych discorda, zaangażowanie w życie serwera minecraft, discorda, oraz forum. 

Do uprawnień ChatModa należy nakładanie warnów, mutów, oraz banów na graczy łamiących regulamin, ale i również sprawdzanie podejrzanych zachowań graczy oraz przekierowywanie ich do wyższych rang.

8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : Wyróżnia mnie to, że jestem aktywna na serwerze minecraft, zawsze staram się być miła oraz pomocna dla innych, a ponadto dobrze znam wszystkie komendy obowiązujące tryb survival, jak i te administracyjne. Myślę, że przez czas który spędziłam na serwerze minecraft jestem kojarzona wśród graczy, nie tylko jako gracz ale i również  dla niektórych jako były członek administracji, co może pomóc mi wykazać się ponownie na owej randze. Uważam, że jestem cierpliwa i dokładna we wszystkich wykonywanych przeze mnie obowiązkach, dodatkowo potrafię rozwiązywać konflikty innych, a sama jestem raczej bezkonfliktową i spokojną osobą.

9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : Jak już wcześniej pisałam, jestem Wiktoria i mam 16 lat. Poza graniem w minecraft interesuję się jazdą konną, rysowaniem, oraz sztuką tatuażu, z którą swoją drogą planuje rozwijać swoją przyszłość. Jestem spokojną oraz przyjacielską osobą, więc łatwo się ze mną dogadać, nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktów.

10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak.

11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : Na pewno spokojną rozmową i w razie potrzeby wyciągnięciem konsekwencji, by każda ze stron została potraktowana sprawiedliwie oraz zgodnie z regulaminem.

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?: Nie.

13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Tak, tryb survival (chatmod, kidmod)

14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: Myślę, że wszystko jest jak najbardziej w porządku, niczego nie chciałabym zmieniać.

15. Coś na koniec: Dziękuję za przeczytanie mojego podania, miłego dnia i pozdrawiam. ^^
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
22.10.2020, 22:06 -
#2
odezwij sie do mnie na discordzie inuczi#8102

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.10.2020, 22:06 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości