[ODRZUCONE] podanie na ChatModa


Napisał(a): xwiktoria1212


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
xwiktoria1212
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
22.10.2020, 23:17 -
#1
1. Imię :wiktoria

2. Wiek :14,wiem że do administracji można dostać się od lat 15 ,ale no cóż ,warto próbować 

3. Dokładny nick w grze : ktos_tam_taki , stworzylam to konto ,ponieważ miałam przerwę w graniu w minecrafta (około 2-3 miesiące) po czym gdy chciałam zagrać jakiś czas temu nie mogłam sie zalogować ,z racji tego ,że zapomniałam hasła , stworzyłam nowe konto , zapisałam hasło , wiec juz nie pozwolę by cos takiego zaistniało ,poniewaz długo grałam na tamtym koncie ,było to moje pierwsze konto i no hah

4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : było to jakoś 2-3 lata temu jakoś w wakacje gdy widziałam że mój kuzyn w coś gra ,zainteresowałam sie tym , poduczył mnie , gdy nie miałam swojego laptopa grałam na laptopie rodziców , po jakiś chyba dwóch miesiącach (nie jestem pewna ) dostałam swojego i kontynuuje tą gre 


5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : jest to tak: w tygodniu mogę poświęcić trochę mniej czasu ,poniewaz lekcje itp. ale nie jest to tak że tak musi być ,mogę grać gdy nie bede mogła zasnac,gdy odrobie lekcje czyli jakieś 2-4 godziny ,w weekendy mogę poświęcić tego czasu więcej ,z racji tego że i tak nigdzie nie wyjde przez korone siedze w domu i gram albo sie nudze ,wiec od trzech godzin w zwyz na pewno ,oczywiscie tez zalezy od sytuacji ,ale to tam mniejsza 


6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : nie ,nie byłam nigdy ponieważ przestrzegam zasad ,miałam nieliczne ostrzezenia od moda z tego co pamietam napisalam czy ktos ma piasek czy cos w tym stylu i ze za zebranie ,ale mysle ze to nie bedzie problem 

7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? : ChatMod powinien odpowiadac na pytania graczy serwera minecraft ,powinien byc czesto aktywny, dawac odpowiedie kary za popełniony czyn , jezeli juz ma tą range to powinien czesto sie udzielac na tym chacie 
uprawnienia ChatModa: /kick  , /mute , /warn  , /tempmute 

8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : chcialabym zostac ChatModem poniewaz chcialabym miec jakis wklad w serwer,cos od siebie ,pomoc administracji , nie lubie nieodpowiedniego zachowania poniewaz w ta gre graja osoby w roznym wieku , sa ci starsi i ci mlodsi , denerwuje mnie to gdy ktos jest chamski wobec drugiej osoby ,poniewaz sama sie z tym stykam bardzo czesto os roznych osob ,czasami na serwerze minecraft ,ale to rzadko poniewaz gdy jest ktos z administracji aktywny to raczej nie wyraza zgody na takie cos ,  moim zdaniem jest to bardziej satysfakcjonujące gdy wchodzisz na serwer i wiesz ze grasz tam jedna z glowniejszych rol ,takinormalny gracz tez jest bardzo potrzebny poniewaz gdy teraz by np. doszła jakas tam grupa osob na ten serwer on by sie rozwijal 

9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań :
to tak , jak juz pisalam nie lubie gdy ktos jest chamski , drazni mnie to. wszyscy wokol mowia mi ze jestem mega kreatywna ,mila i marda osoba hah ,czasami sama przyznam ze tak jest ,lecz nie zawsze.jestem osoba sdredniego wzrostu(166) ,lubie grac ,najbardziej w mc poniewaz te ,,klocki,, mnie tak jakos pobudzaja do budowania cos z nich , moze nie wychodzi mi to najlepiej ale lubie to robic hah.chodze do klasy 8, nauka latwo wchodzi mi do glowy , lubie sie uczyc,ale zalezy jakich przedmiotow .gdy mi sie nudzi pierwsze co to wchodze na mc ,poniewaz no nie mam nic innego do roboty a jezeli mam to mi sie nie chce ,wole grac .mam wlosy blond do ramion ,grzywke, nosze aparat na zeby . mojee oczy są koloru niebieskiego a nawet takiego turkusowego . moja samoocena jest mega niska z tego powodu 
ze jestem czesto ponizana ,ale staram sie nie zwracac na to uwagi i sie tym nie przejmowac .

10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : taak 

11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty :
po pierwsze,trzeba probowac lagodnie ,jezeli juz naprawde jest ostro ,mozna nalozyc bana ,nie dlugiego ,chyba ze juz ta osoba naprawde duzo razy miala klopoty z administracja ban na stale . przede wszystkimtrzeba starac sie to wytlumaczyc 

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?:
niestety nie ,ale gram przewaznie na lecrafcie 

13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: bylam raz ,ale to  yl serwer znajomego wiec nie wiem czy mozna to zaliczyc 

14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft:
zmieniac poki co nic , wszytsko dziala dobrze i miejmy nadzieje ze tak bedzie 

15. Coś na koniec:

pozdrawiam serdecznie cala administracje hah <3
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
23.10.2020, 00:37 -
#2
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości