[ODRZUCONE] [PODANIE] Kamel_Te


Napisał(a): Kamel_Te


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Kamel_Te
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
23.10.2020, 15:52 -
#1
1. Imię :
Kamil Trochimowicz

2. Wiek :
16 lat (04)

3. Dokładny nick w grze :
Kamel_Te

4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl :
Około tydzień temu, niedziela, 18.10, wiem że trochę mało ale zamierzam tu zostać na długo

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :
mam trochę nauki, ale zależnie od tygodnia mogę poświęcić na grę od 1 do 4 godzin dziennie

6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? :
byłem raz karany za flood na serwerze minecraft minecraft

7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? :
Chatmod posiada uprawnienia do czyszczenia, włączania i wyłączania czatu i karania ludzi warnami, kickami i mutami, musi pomagać ludziom na czacie i ogarniać czat

8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem :
lubię ogarniać czat, i trzymać porządek na nim

9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań :
jestem Kamel, mieszkam w Białymstoku, na podlasiu ale mimo to mam internet, jestem w 2 klasie technikum elektrycznego. Interesuje się mechaniką, elektryką i naprawą elektroniki. Często naprawiam sobie elektroniczne urządzenia które dostałem od znajomych lub odkupiłem za grosze, naprawiam je i zatzrymuję lub sprzedaje kilka razy drożej. Jestem miły , nie toksyczny, umiem pracować w grupie i staram się być pomocny kiedy tylko można. Umiem też ogarniać ładne i dobrze funkcjoniujące serwery discord, więc jeśli byłaby taka potrzeba to mógłbym coś pomóc z serwerowym. chciałbym zostać chat modem tego serwera minecraft, poniewaz na innycg dotychczas grałem jako zwykły gracz, nagrywałem i zgłaszałem do administracji cheaterów. Mając wyższą rangę może miałbym większy zakres weryfikacji ich uczciwości. Ogarniam sporo komend więc mógłbym pomagac innym członkom administracji w tworzeniu eventów. Uważam że spełniam wszystkie kryteria Chat moda, oprócz wieku 18 lat i czasu grania na serwerze minecraft, ale mam nadzieję, że moje podanie
zostanie przyjęte, bo chciałbym zostać tu na dłużej, nie tylko jako gracz

10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :
Tak

11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty :
nie jestem zbyt radykalny i stanowczy, więc staram się rozwiązywać problemy w jak najłagodniejszy sposób, w ostateczności karając mutem, aby osoby ochłonęły. Jeżeli to nie pomaga jestem w stanie użyć innych kar.

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?:
miałem, i się dostałem na posadę administratora, ale bardziej w formie nauki obsługi komnend i zarządzaniu serwerem

13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy:
Nie

14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft:
na serwerze minecraft dodałbym możliwość używania komendy /r dla graczy, lepsze dopracowanie małych błędów trybów i minigier, które oczywiście będę zgłaszał innym administratorom, zwiększenie w miarę możliwości miejsc w trybie survival, plugin na trade'y i tańszą pierwszą działkę dla nowych graczy.

15. Coś na koniec:
Nawet jeżeli się nie dostanę to chętnie będę grał i pomagał członkom administracji. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do administracji, pozdrawiam osoby czytające i życzę miłego dnia.
Marcelina
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
54 posts 5 threads Dołączył: Jul 2020
23.10.2020, 21:45 -
#2
-czas
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.10.2020, 21:45 przez Marcelina.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości