[ODRZUCONE] Podanie ja helperka


Napisał(a): sensejek


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
sensejek
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
14 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
24.10.2020, 20:56 -
#1
Imię:
2. Wiek: 15
3. Nick w grze: GoodBoyHalo
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl: kwiecien gralem na koncie ktore przejal teraz moj brat sprawdzcie playtime Cum_Bender (sory za nick ale to juz nie moje konto)
5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: 4-5h
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: tak
7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: banem nie ale mutem tak na serwerzs
8. Wymień komendy moderacyjne które znasz: mute ban vanish invsee tpahere tp 
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE):tak
10. Wypisz obowiązki Helpera: porzadek i karanie wulgarnych osob i co najwazniejsze.stosowanie sie do tych obowiazkow
11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem? wkurzaja mnie osoby ktore sie zachowują jak zwierzę 
12. Napisz coś o sobie: mam przezwisko sensej bo cwicze sztuke walki od 5 lat i lubie narty
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?: nie mam jakis cech szczegolnych i powodow dlaczego mielibyscie mnie przyjac i to wasza decyzja nie moja ale pilnowal.bym porzadku jak kazdy admin
14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP): ******.****.pl zamknieto ten serwer
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?:
16. Discord(do kontaktu): nigdy nie bylem.adminem.dc.to: GoodBoyHalo #3708
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.10.2020, 22:46 przez Louellay.
niech sie dzieje wola nieba
Louellay
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
59 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
24.10.2020, 22:46 -
#2
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości