[ODRZUCONE] [Podanie] rafałek


Napisał(a): rafałek


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
rafałek
Zbanowany

width=

Zbanowany

4 posts 2 threads Dołączył: Sep 2020
Tongue  26.10.2020, 12:29 -
#1
                                                          Wiek : 16
Nick w grze : Rafałek
Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft Lecraft : Okolo od 2016, bywaly też przerwy
Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Dni robocze 3h a w weekendy 5-6h
Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie? : Posiadam wszystkie
Komendy przydatne w roli Chatmod 
Komendy na kary:
/tempmute <nick> <czas> <powod> : Wycisza gracza na czas z podanym powodem
/kick <nick> <powod> : Wyrzuca gracza z pewnym powodem z serwera minecraft minecraft 
/warn <nick> <powod> : Ostrzega gracza z pewnym powodem
/cmi kick <nick> <powod> : Wyrzuca gracza z pewnym powodem z trybu
Komendy na czat:
/c off : Wyłącza c[b]hat[/b]

/c on : Włącza chat
[b]/cc : Czyści chat[/b]
Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ chciałbym pomagać graczom kiedy mają jakiś problem albo pytania i karać za słowa/flood/spam
Coś o sobie : Nazywam się Rafał i chodże do 2 klasy technikum w Warszawie.Na lecrafcie gram od bardzo dawna ale na innym nicku (brat mi zmienił hasło na poprzednim nicku) więc zdecydowałem się założyć nowe konto i spróbować swoich sił jako ChatMod.Mam 4 młodszych braci i 7 kotów i psa. Bracia są wkurzający ale da się z nimi czasami porozmawiać. Marcin (ten 12 latek) namówił mnie żebym napisał podanie ,gdyż on też jest w administracji na innym serwerze minecraft więc chciałbym spróbować swoich sił. Na bedwarsach gram od baardzo dawna być może nie widać mnie bo gram albo z rana albo bardzo późno (wtedy najlepszy internet XD) Z najmłodszym bratem mam najlepszy kontakt dużo rzeczy robimy razem i najlepiej się dogadujemy. Nie mam dziewczyny ale bardzo bym chciał mieć XD no i chyba tyle
Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : premium.
Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak na 3 serwerach
Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : Nie,chciałem właśnie spróbować
Sucharekon
CEO of being stupid
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
19 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
27.10.2020, 00:28 -
#2
Wiek na +
Doświadczenie na +
Komendy na +
Nie widzę Cię na chatcie, a taka aktywność też się liczy
Widzę, że podanie nie jest stricte do wzoru i brakuje informacji o karach, które dostałeś
Co do opisu siebie - skupiłabym się na mocnych stronach i Twoim hobby
Podanie mogłoby mieć mniej kolorów, ale poza tym jest w miarę czytelne
Neutral

Dopisz swojego discorda

obraz

Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
01.11.2020, 21:28 -
#3
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości