[ODRZUCONE] WislaPL


Napisał(a): WislaPL


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
WislaPL
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
27.10.2020, 20:04 -
#1
1. Imię: Michał

2. Wiek: 17

3. Dokładny nick w grze: WislaPL

4. Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na serwer: 8 ale zależy od dnia

5. W jakich godzinach najczęściej jesteś aktywny?: Najczęściej gram w godzina od 16 do 1 (zależy to też do szkoły)

6. Co należy do obowiązków Helpera: Helper ma obowiązek pilnować chatu.
    Musi umieć rozwiązywać konflikty graczy.
    Upominać, sprawdzać i karać graczy, zgodnie z regulaminem przedstawionym na /regulamin
    Ma obowiązek udzielania się na Discordzie serwera minecraft minecraft.

7. Dlaczego chcesz zostać Helperem?: Chciałbym zostać Helperem, ponieważ angażuje się 100%  we wszystko. Zauważyłem, że mało osób jest w administacji więc chciałbym to zmienić. Posiadam chęci do pomocy graczom i ekipie całego serwera minecraft minecraft, aby był coraz lepszy 

8. Opisz siebie, charakter, uosobienie i podejście do ludzi: Mam na imię Michał mam 17 lat. Gram w minecrafta od dzieciństwa. Jestem szczerym, miłym chłopakiem, mam bardzo specyficzny charakter , który każdy lubi oraz mam bardzo dorosły głos. Bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości oraz szybko wszyscy mi ufają. Jestem uparty ale to dobra cecha bo zawsze dążę do celu.
Podejście do ludzi mam mega dobre nie wyzywam, mam ogarnięta ortografie, podchodzę do, każdej sprawy poważnie.
PS: Miałem też kilka swoich serwerów minecraft a także byłem  na wielu w administacji serwera minecraft.
Uprawiam sport (rzut oszczepem) jestem 4 w Polsce i również 1 w Małopolsce. Czas spędzam ćwicząc lub na graniu to mnie relaksuje. 

9. Dlaczego akurat ciebie powinniśmy wybrać do rolli Helpera?: Umiem się łatwo i szybko dogadać z graczem w danej sytuacji. Łatwo nawiązuje kontakt z graczami, również uczę się na błędach.

10. Czym masz prawny mikrofon?: Tak.

11. Czy posiadasz programy takie jak AnyDesk, Discord oraz konto za Facebook?: Tak wszystko

12. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administacji Lecraft?:   Nie 

13. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administacji innego serwera minecraft minecraft?: Tak byłem
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2020, 20:06 przez WislaPL.
KotekPijeMlecko
Były mod na gildiach:)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
27.10.2020, 20:08 -
#2
Siema, gadałam z Tobą na dsc i wydajesz się mega przyjazna osobą, tylko popraw aktywność i będzie git.
Jestem na tak, powodzenia
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2020, 20:09 przez KotekPijeMlecko.
WislaPL
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
27.10.2020, 20:12 -
#3
Hejka. Bardzo mi miło, dziękuję!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2020, 20:12 przez WislaPL.
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
28.10.2020, 05:54 -
#4
podanie dobre i obiecujace natomiast masz przegrane na trybie niecale 9 godzin co powoduje, ze musze odrzucic podanie

popraw aktywnosc i zglos sie za dwa tygodnie

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.10.2020, 05:54 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości