[PRZYJĘTE] Anonalise_


Napisał(a): Anonalise


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Anonalise
Anonalise_
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
11 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
28.10.2020, 22:17 -
#1
[b]1.Imię:[/b] Anna 
[b]2.Wiek:[/b] 14 
[b]3. Dokładny nick w grze:[/b] Anonalise_ (zmiana nicku z Anonalise).
[b]4.Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft.pl:[/b] 20-30.06.2020 
[b]5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer:[/b] 5-6h 
[b]6. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft minecraft, disordzie, forum?:[/b] Warny. 
[b]7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada ChatMod?[/b]

[i]-/cc - czyści chat[/i] 
[i]-/c on/off - włącza/wyłącza chat[/i] 
[i]-/warn [nick] [powód] - ostrzega gracza[/i] 
[i]-/kick [nick] [powód] - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft minecraft[/i] 
[i]-/cmi kick [nick] [czas] [powód] - wyrzuca gracza z trybu[/i] 
[i]-/tempmute [nick] [czas] [powód] - wycisza gracza na określony czas.[/i]

[i]- pilnowanie chatu[/i] 
[i]- rozwiązywanie konfliktów[/i] 
[i]- znajomość komend jak i regulaminu[/i] 
[i] potrzeby wyłączanie czatu i karanie graczy.[/i]

[b]8. Dlaczego chciałbyś zostać ChatModem?:[/b] Ponieważ jestem osobą miłą jak i pomocną. Parę miesięcy temu na skyblocku udowodniłam wymienione wyżej fakty, lecz po przerwie postanowiłam wrócić i próbować swoich sił w pomocy wyżej administracji startując na trybie creative. Potrafię załagodzić konflikty między graczami, udzielić pomocy jak i odpowiadać na pytania związane z serwerem creative.
[b]9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań.:[/b] A więc, mam na imię Ania, oraz mam 14 wiosen. Niektórzy mogą kojarzyć mnie z trybu skyblock z nicku Anonalise, gdzie się udzielałam jak i pomagałam graczom. Na co dzień jestem osobą spokojną jak i miłą. Interesuję się fotografią, muzyką jak i rysowaniem. Robię zdjęcia kwiatom, krzewom itp. Mam do siebie dystans, więc nie przejmuje się wyzwiskami w swoją stronę. Kiedyś jeździłam konno, lecz zaprzestałam tego gdy zaczęło sprawiać mi to trudności. Uwielbiam spędzać czas sama wieczorem z muzyką. Rysuje rzadko, lecz gdy mi się to zdarza rysuję zwierzęta bądź postacie z anime. Interesuje się również kuchnią azjatycką jak i takową kulturą. Zawsze staram się dopiąć swego, więc nie odpuszczam co niektórych rzeczy za łatwo. Potrafię się dogadać z innymi osobami, jak i udzielić im pomocy. Szanuję innych jak i ich pracę. Czasami gdy się nudzę to śpiewam, kiedyś nawet jeździłam na konkursy z śpiewu. Nie jestem osobą konfliktową ani agresywną wobec innych, staram się łagodnie i spokojnie rozwiązać problem jak i się obronić. Jeżeli ktoś ma ochotę, mogę porozmawiać z nim na discordzie oraz ts'ie, nie mam z tym problemu. Nie przepadam za eventami, niech inni mają satysfakcję z tego że mogą coś ugrać. Myślę że to na tyle co mogę o sobie napisać.
[b]10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK/NIE):[/b] Tak 
[b]11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty.:[/b] Wysłucham dwóch stron, wyciągnę wnioski, za i przeciw i postaram się pożegnać spór. 
[b]12. Czy miałeś możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft Minecraft?:[/b] Nie miałam takowej możliwości. 
[b]13. Czy byłeś w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak to jaki tryb i ile razy?:[/b] Nie byłam w administracji. 
[b]14. Co chciałbyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft minecraft?:[/b] Na ten moment, dodałabym aby kickować graczy za np, netykiety, spam bądź flood itp. Aby wyświetlało się na czacie i pokazywało graczom czego nie mogą robić jeżeli tego nie wiedzą. A tak poza tym to nic. Jeżeli wpadnę na jakiś pomysł to zgłoszę się do administracji.
Zelus123
| Budowniczy <3 |
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
12 posts 3 threads Dołączył: Jun 2020
29.10.2020, 09:27 -
#2
Witaj Anonalise_!

Co do podania:

--estetyczne +
--punkty [ ładnie rozpisane + ]
--komendy [większość na +]
--wiek [według mnie 14+ dałabyś radę. +]


Podejście osobiste:

Miałem okazję rozmawiać z Tobą osobiście. Wydajesz się sympatyczną, pomocną osobą. Gdy kogoś napotka problem, zapyta o coś, starasz się pomóc. Choć na LeCrafta wróciłaś niedawno, dalej pamiętasz wszystkie komendy i tym podobne zagadnienia. Z tej racji jestem za daniem ci szansy.

Na TAK.
Im bardziej w życiu ma się pod górkę tym piękniejsze będą później widoki.
FaXTeR
Opiekun PVP

width=

Zbanowany

52 posts 4 threads Dołączył: Jul 2018
29.10.2020, 10:06 -
#3
Na Tak Powody up
Powodzenia
oLEK2K
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
50 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
29.10.2020, 12:06 -
#4
Skontaktuj się ze mną na discordzie oLEK2K#4788 w celu dogadania terminu drugiego etapu rekrutacji. Powodzenia!!!

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.10.2020, 12:06 przez oLEK2K.
Słuchaj się ItsHuzzu bo dobrze gada! <3




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości