[PRZYJĘTE] [PODANIE] TDODM


Napisał(a): TDODM


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
TDODM
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
28.10.2020, 23:57 -
#1
1. Imie: Kamila
2. Wiek: 15 (rocznik 2005)
3. Nick w grze: TDODM
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft: Ciężko mi stwierdzić, grałam tutaj rozrywkowo z 2 miesiące temu.
5. Serwer oraz numer działki z budowlą: bez działki, zgoda opiekuna budowniczych (Huzzu)
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Posiadam wszystkie, aczkolwiek używanie TS'a sprawia mi lekkie problemy (nie znam zbytnio tego programu, przyzwyczajona jestem do facebooka i discorda).
7. Komendy przydatne w roli budowniczego: Wszystkie komendy z serii wanda.
//wand - basic komenda, stworzenie drewnianej siekierki z uprawnieniami dla wanda (czyli do poniższych komend),
//set (id blocku) - oczywiście zaznaczenie prawym i lewym danego obszaru za pomocą drewnianej siekierki,
//undo - usunięcie zmian wprowadzonych wandem,
//redo - ponowne wprowadzenie zmian usuniętych za pomocą "//undo",
//copy - kopiuje wyznaczony obszar,
//rotate - obraca wyznaczony obszar,
//flip - obraca skopiowany obszar w schowku, 
//replace (z id) (do id) - zmienia wybrany block na inny, podanie tylko jednego id podmieni wszystkie zaznaczone blocki poza powietrzem na ten wybrany,
//cut - wytnij, można za jej pomocą wycinać zaznaczony obszar
//tree (rodzaj) - pozwala na postawienie wybranego drzewa o wybranym rozmiarze na wybranym terenie.
//up (wysokość) - przenosi gracza na pożądaną wysokość i ustawia pod nim block,
Jest jeszcze mnóśtwo komend z serii worldedit ale przynajmniej w moim mniemaniu, tylko te wyżej wymienione się przydają (może też czasami //sphere (id) (rozmiar)     oraz //piramid (id) (rozmiar)    aczkolwiek mi wystarczają tylko te powyższe), znajomość id barrier blocku (166 jeśli się nie mylę) oraz pewne modyfikacje czy skróty klawiszowe "odkrywające" id blocków, są bardzo przydatne przy korzystaniu z wanda. 

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Szczerze, możecie wybrać kogoś innego, aczkolwiek sama posiadam 3 letnie doświadczenie mc (choć czasem ciężko mi się odnaleźć w nowszych wersjach), wielokrotnie proponowano mi budowniczego aczkolwiek przeważnie byłam za młoda. Aczkolwiek miło by było gdybym została budowniczym, ostatnio miewam sporo wolnego czasu, więc mogłabym go jakoś zagospodarować, a sama jestem dość ambitną i pracowitą osobą jeśli na czymś mi zależy.
9. Coś o sobie: Jestem obecnie w liceum, moim hobby głównie jest pisanie role play'u na discordzie. W minecraft gram dla rozrywki, aczkolwiek nadal potrafię się zaangażować. Po moim doświadczeniu z ludźmi ciężej mnie wyprowadzić z równowagi, oraz nie jestem przesadnie surowa co do dzieci (na mc dzieci często popełniają błędny ortograficzne, nie dajmy się zwariować, w większości mają 7-12 lat!). Posiadam duży szacunek do drugiego człowieka, nawet w momencie sporu nie daje się wyprowadzić z równowagi i utrzymuje poziom, choć nie zawsze ludzie zachowują się w ten sposób z wzajemnością (nie przeszkadza mi to, tym bardziej w takich błahych sprawach jak minecraft albo w przypadku dzieci (bez przesady ale je się bierze z dystansem)). Szczerze na discordzie aktywna jestem zazwyczaj zawsze na pw, aczkolwiek nie lubię obserwować serwerów minecraft na discord z większą ilością osób. Może nie powinnam się przyznawać, aczkolwiek nie robi mi to różnicy, oglądam anime i lubię to.
10. Czy masz sprawny mikrofon: Tak
11. Jaki minecraft posiadasz: Nonpremium
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem ekipy Budowniczych na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Tak, wiele razy, pomimo młodego wieku znałam na tamten czas wiele komend i posiadałam poniekąd unikalne poczucie estetyki. Było to co prawda z 3 lata temu jak nie więcej, i ciężko wymienić mi jakieś serwery. 
13. Czy byłeś/aś już w ekipie Budowniczych na serwerze minecraft minecraft Lecraft?: Niestety lub stety aczkolwiek muszę powiedzieć nie.
~ TDODM (Schizofrenia#6363)  Tongue
ItsHuzzu
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
24 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
29.10.2020, 08:56 -
#2
Napisz do mnie na discordzie Huzzu#5750

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.10.2020, 08:57 przez ItsHuzzu.
Słuchaj się oLEK2K bo dobrze gada! <3
Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
29.10.2020, 09:00 -
#3
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości