[ODRZUCONE] [PODANIE] salatkapl


Napisał(a): salatka


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
salatka
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Jun 2019
29.10.2020, 15:58 -
#1
1.Imię : Kacper Sałata 2.Wiek : 15 3.Nick w grze : salatkapl 4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : 2 lata 1,5 roku na innym koncie nie pamiętam jak sie nazywałem 5.Serwer oraz numer działki z budowlą : creative działka admina Itzhuzzu 6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie? : discord oraz facebook 7.Komendy przydatne w roli budowniczego : //wand //set

//brsphere //copy //paste //cyl //hcyl //expand 8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : ponieważ lubie budować ładnie przedewszystkim długo sie tym zajmuje ok 4 lata 9.Coś o sobie : Mam na imię Kacper Sałata mieszkam w bloku lubi bardzo pomogać innym moje hobby to kolarstwo oraz uczęszczam do szkoły tzn na profilu technik informatyk klasa 1 10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak 11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : NonPremium Sad 12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem ekipy Budowniczych na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : nie chociaż miałem możliwości ale nie chciałem bo administracja była toksyczna 13.Czy byłeś/aś już w ekipie Budowniczych na serwerze minecraft minecraft Lecraft? nie
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
29.10.2020, 16:53 -
#2
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości