[ODRZUCONE] chat moderator na bedwars


Napisał(a): polskipingwinus


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
polskipingwinus
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
18 posts 5 threads Dołączył: Nov 2020
01.11.2020, 16:49 -
#1
imie:filip                                                Wiek : 16
Nick w grze : polskipingwinus
Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft minecraft Lecraft : na początku 2020 rokujaki możesz poświęcić na serwer : Dni szkoone 3h a w weekendy 5-6h
Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie? : Posiadam wszystkie
Komendy przydatne w roli Chatmod 
Komendy na kary:
/tempmute <nick> <czas> <powod> : Wycisza gracza na czas z podanym powodem
/kick <nick> <powod> : Wyrzuca gracza z pewnym powodem z serwera minecraft minecraft minecraft 
/warn <nick> <powod> : Ostrzega gracza z pewnym powodem
/cmi kick <nick> <powod> : Wyrzuca gracza z pewnym powodem z trybu
Komendy na czat:
/c off : Wyłącza c[b]hat[/b]

/c on : Włącza chat
[b]/cc : Czyści chat[/b]
Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ chciałbym pomagać graczom kiedy mają jakiś problem albo pytania i karać za słowa/flood/spam
Coś o sobie : Nazywam się 
filip chodże do 1 klasy liceum w Warszawie.Na lecrafcie gram od bardzo dawna ale na innym nicku (brat mi zmienił hasło na poprzednim nicku) więc zdecydowałem się założyć nowe konto i spróbować swoich sił jako ChatMod.. Bracia są wkurzający ale da się z nimi czasami porozmawiać. moj młodszy brat 12 latek alan namówił mnie żebym spróbował napisać podanie na tym serwerze minecraft ,gdyż on też jest w administracji na innym serwerze minecraft minecraft więc chciałbym spróbować swoich sił. Na bedwarsach gram od baardzo dawna być może nie widać mnie bo gram albo z rana albo bardzo późno Z tym bratem mam  kontakt dużo rzeczy robimy razem i najlepiej się dogadujemy. mam dziewczyne. Pozdrawiam filip
Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : nonpremium.
Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak na 2 serwerach
Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : Nie,chciałem właśnie spróbować
weronabiedrona
były admin MG
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
41 posts 1 threads Dołączył: Sep 2020
01.11.2020, 16:55 -
#2
na nie, zle zatytuowane podanie.
uszami rusz i znikaj już 
Louellay
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
59 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
01.11.2020, 16:55 -
#3
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości