[ODRZUCONE] podanie na helpera bed wars


Napisał(a): karolq


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
karolq
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Nov 2020
02.11.2020, 00:23 -
#1
1. Karol
2.15 lat
3. exon
4. od 3 do 6 godzin
5. 8-13 18-23
6. od ponad roku
7. helper może sprawdzać graczy. Ma do dyspozycji: /kick, mute, cc, warn.
8. Chciałbym zostać helperem na trybie bed wars, ponieważ uwielbiam grać na serwerze minecraft lecraft, bardzo podoba mi sie administracja i myslę, że bym się w niej odnalazł. Chciałbym również móc sprawdzać graczy, aby na serwerze minecraft było jak najmniej cheaterów. Lubię i umiem rozmawiać z ludźmi, rozwiązywać spory jeśli jakieś zajdą. Jestem kulturalny, potrafię utrzymać nerwy na wodzy i nie wdawać się w zbędne spory. Głównym i chyba najważniejszym powodem jest to, że chce pomóc w rozwoju serwera minecraft. 
9. Mam na imię Karol, pochodzę z Mazowsza z okolic płocka, mam 15 lat. Jestem systematyczny,punktualny, kulturalny spokojny, lubię rozmawiać z ludźmi i rozwiązywać ich problemy. Szybko się uczę, Jestem inteligentny miły, przyjazny, dobrze się uczę i bardzo kocham zwierzęta. Chodzę do szkoły muzycznej na fortepian. Interesuje się elektryką, elektroniką, informatyką, muzyką klasyczną, jak i współczesną. Bardzo dobrze radzę sobie na trybie bed wars. Jestem lubiany, mam wielu przyjaciół. W przyszłości planuję pójść na studia na kierunek mechatroniki i pragnę pracować w tym zawodzie. Uwielbiam podróżować, m.in. robić rajdy rowerowe. Mój rekord to 114 km . Przed pandemią koronawirusa często jeździłem na konkursy pianistyczne. Grałem m.in. na VI Międzynarodowym konkursie pianistycznym w Augustowie w 2018r. gdzie dostałem wyróżnienie. byłem jako jednym z dziesięciu najlepszych, gdzie udział brało ok.100 osób z różnych krajów Europy.
Grałem również w żyrardowie i Szczecinie. W obu konkursach dostałem wyróżnienie. Dodam jeszcze, że lubię grac w minecrafta.
10. Ponieważ tak jak pisałem w poprzednich punktach, lubię rozmawiać z ludźmi, rozwiązywać ich problemy. Jestem miły, przyjazny, sympatyczny. Jestem pewny, że bardzo pomógłbym w rozwoju serwera minecraft. Zawsze chciałem brać rzetelny udział w społeczności jakiegoś serwera minecraft, a że lecraft jest moim ulubionym, piszę właśnie tutaj. Chciałbym pomóc administracji. Myślę, że społeczność mnie polubi, a jestem pewien, że ja polubię ich. Jak już pisałem, uwielbiam administrację tego serwera minecraft i bardzo bym chciał stać się jednym z nich.
11. tak
12.tak
13.nie
14.nie
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
02.11.2020, 01:15 -
#2
Hej exon
Już na wstępie zwrócę uwagę na błędne zatytułowane podanie (poprawne: [Podanie] nick)
Następne co mi się rzuciło w oczy to brak pytań ze wzoru - co trochę obciąża czytanie podania.
A teraz tak
Jako tako podanie ma potencjał, te komendy takie biedne ale wszystkiego idzie się wyuczyć, wydajesz się być w porządku więc jeśli twoje podanie zostanie odrzucone ze względu na zły tytuł, nie poddawaj się i spróbuj ponownie po 2 tygodniach od odrzucenia, fighto
obraz
Louellay
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
59 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
02.11.2020, 21:54 -
#3
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości