[ODRZUCONE] m0nsterek_


Napisał(a): m0nsterek_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
m0nsterek_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 3 threads Dołączył: Sep 2020
02.11.2020, 14:07 -
#1
  1Imię   
Maja      
   
 2 Wiek 
13
3. Nick w grze
- m0nsterek_
4. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić na serwer?
3h-7h
5. W jakich godzinach będziesz najczęściej aktywny?
-10 - 24 zależy od szkoły 
6. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft?
- Maj 2019

7. Jakie obowiązki ma Helper?

- Pomoc graczom
- Wyjaśnienie konfliktu jeśli zajdzie taka potrzeba
- ukarać gracza
- może wyłączyć czat 
- pilnowanie chatu 
- Znajomość regulaminu 
- Gdy będzie możliwe to pomoc w evencie czy konkursach 

8. Dlaczego chcesz zostać Helperem(minimum 5 rozbudowanych zdań)

                                                - Chciałabym zostać helperem ponieważ jestem pomocna oraz spokojna.   Lubie bardzo pomagać graczom . Nie lubie konfliktów dlatego więc wszelkie konflikty będę wyjaśniać   odrazu  , Nie odkładam ważnych rzeczy na póżniej . Jestem odpowiedzialna oraz robie wszelakie rzeczy z dokładnośćią

9. Opisz siebie(minimum 8 rozbudowanych zdań)

- Jestem Maja. Pochodzę z Województwa Podlaskiego. Mam dobre stopnie w szkole. W wolnych czasie bawię się z moimi pieskami blue i nero. Mam jeszcze 3 koty , niesamowicie kocham zwierzątka. Bardzo lubię piłkę nożną więc od zimy 2018 postanowiłam że będe trenować ją, trenuję do dziś ale z powodu covida nie chodzę na treningi. Staram się jak mogę pomagać wszystkim. Jestem otwarta do ludzi , gdy ktoś zachowuję się wobec mnie podle staram się wyjaśnić z nim dlaczego tak postępuję. Lubię bardzo gotować . Jako iż rocznik 07 ma dodatkowy przedmiot z egzaminu to wybrałąm chemię.  Po podstawóce myśle aby iść do technikum weterynajnego.

10. Dlaczego to właśnie ty miałbyś zostać Helperem na Cv(minimum 8 rozbudowanych zdań)

- Tak jak pisałam jestem pomocna z cierpliwośćią jest trochę gorzej  Big Grin .Lubię pomagać graczom dlatego tu jestem i składam podanie . Od początku grania na serwerze minecraft grałam na cv. Jak dla mnie jest to świetny tryb. Dzięki niemu poznałam też dużo ludzi. Wydaję mi się że administracja jest bardzo miła jak zauważyłam to po evencie karaoke ,administracja wspierała wszystkich  <3 

11. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (Tak/Nie)

- Tak 

12. Czy posiadasz Konto na Facebooku oraz programy takie jak Discrod oraz AnyDesk?

- Tak wszystkie

13. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji Lecraft?

- Nie

14. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji na serwerze minecraft minecraft innym niż Lecraft(nie podawaj ip)
- Tak na własnym małym serwerku
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.11.2020, 16:40 przez m0nsterek_. Powód edycji: Błąd ortograficzny
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
03.11.2020, 08:33 -
#2
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości