[ODRZUCONE] Podanie Na Helpera


Napisał(a): Tomasz_Karolak69


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Tomasz_Karolak69
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Nov 2020
02.11.2020, 21:31 -
#1
1. Imię:Kacper

2. Wiek:15

3. Nick w grze:Tomasz_Karolak69

4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl:bardzo długo grałem na starym koncie ze 2miesiące na tamtym tylko oddałem siostrze konto

5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: codziennie od 9:00-24:00 (15godzin)-chyba że weekend to od 12:00

6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: Oczywiscie mam facebook i discorda

7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: Aktualnie nie, jestem czysty

8. Wymień komendy moderacyjne które znasz:znam komendy do sprawdzania czitów (i jak sprawdzac czity) , /warn nick powód, /kick nick powód, /mute nick powód czas,
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): sprawny i nie pierdzący ani nie szumiący

10. Wypisz obowiązki Helpera: do obowiązków helpera należy pomaganie innym graczom,odpowiadanie na zgloś sprawdzanie przez anydesk-a

11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem?: ponieważ przeraża mnie ilosc cziterów w bedwars i pisze ciągle na zglos i nic z nimi nie robią a mam nadzieje ze sie przyda kolejny helper

12. Napisz coś o sobie:Ogólnie jestem spokojnym człowiekiem, znam sie dobrze na komputerach nie jestem zielony tak jak inni, nie jestem Toxic (jak niektórzy) dosyc szybko sie uczę

13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?Tongueonieważ lubię pomagac administracji i dużo,bardzo dużo cziterów widzę na serwerze minecraft i ich zgłaszam ale niestety nikt prawie tego nie sprawdza

14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP):niestety nie lecz planuje założyć własny serwer

15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?:Niestety nie, lecz mam nadzieje na lepszą rangę

16. Discord(do kontaktu):draQ#5625(D-z dużej)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.11.2020, 21:33 przez Tomasz_Karolak69.
Louellay
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
59 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
02.11.2020, 21:55 -
#2
''nic z nimi nie robią'' - Mówisz jakby administracja nic nie robiła i nie sprawdzała cheaterów, gdzie codziennie przewija się przez sprawdzarkę bardzo duża ilość ludzi.
To że ty tego nie widzisz nie znaczy że tego nie ma, możesz popytać innych graczy - Jeżeli nie znasz faktów w sprawie to się do nich nie odnoś.
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.11.2020, 21:56 przez Louellay.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości