[ODRZUCONE] grezil


Napisał(a): grezil


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


9 posts in this topic
grezil
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 1 threads Dołączył: Nov 2020
02.11.2020, 23:53 -
#1
1Imię:
- Kac
per
2Wiek:
- 15
3. Nick w grze
- grezil
4. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić na serwer?
- 2-6 zależnie od szkoły
5. W jakich godzinach będziesz najczęściej aktywny?
- 14-22 w dni szkolne, inaczej w dni wolne gdzie mogę grać nawet od 12 do 20
6. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft?
- Na serwerze minecraft Lecraft.pl gram już dobre parę lat [z przerwami ( miałem teraz dłuższą  przerwę przez komputer ) ], gdzieś od 2016r. Bardzo dobrze pamiętam czasy minecraft 1.6.2 i to że Lecraft głownie na tej wersji się opierał
7. Jakie obowiązki ma Helper?
Najważniejsze dla mnie

- Pilnowanie chatu przed różnymi ( Wulgaryzmami, reklamami, rasistowskimi odzywkami itp. ) nie będę teraz tego wszystkiego wymieniał. Ponieważ jest tego sporo, ale w skrócie właśnie pilnowanie chatu
- Rozstrzyganie konfliktów między graczami ( Pamiętajmy że jeśli w grę wchodzą wulgaryzmy, przezwiska itp. Należy również ukarać graczy zgodnie z regulaminem )
- Pomoc graczom nowym, czy też osobą które czegoś nie potrafią lub nie rozumieją
- ZNAJOMOŚĆ REGULAMINU ( Potrzebna w wymierzaniu kar, czy też stwierdzeniu czy dane zachowanie jest prawidłowe czy też nie )
- Pilnowanie obowiązującego regulaminu
- Znajomość komend przysługującej randze
Mniej ważne ( Ale tak samo należy się do tego stosować )
- Pomoc administracji  ( Pomoc w np. Różnorakich eventach czy konkursach  )
- Pomoc administracji poza serwerem
- Sprawdzanie graczy podejrzanych o cheaty (chociaż nwm czy na waszym serwerze minecraft helper ma taki obowiązek )
- Znajomość netykiety
8. Dlaczego chcesz zostać Helperem(minimum 5 rozbudowanych zdań)
- Jestem sumiennym człowiekiem, który lubi doradzać czy pomagać, gdy ktoś tego potrzebuj. Lubię być kimś kto naprawdę angażuje się w serwer, pomaga go rozbudowywać, dodaje do tego swoją cegiełkę, a do tego świetnie się przy tym ,,bawi".

Byłem już kiedyś w administracji jako właściciel swojego serwera minecraft, który trwał rok i rozpadł się względem pieniędzy, mam wiec lekkie doświadczenie, lecz pamiętajmy że jako helper będę go wzmacniał. Łatwo coś pojmuje, inaczej mówiąc łatwo się przyswajam czy też uczę rzeczy ważnych, takich jak regulamin i nowych potrzebnych do ,,wykonywania pracy".
9. Opisz siebie(minimum 8 rozbudowanych zdań)
- Na początku chciałbym się przedstawić ,więc cześć jestem Kacper lat 15, mieszkam w województwie małopolskim obok Polskich gór zwanych Tatrami. Zajmuje się rożnorakimi rzeczami np. związanymi ze sportem, gdzie też chodzę do klubu piłkarskiego przez 6 lat, lecz nie tylko. Lubię się uczyć programować ( dla większych znawców w języku java, javascript )  robię to samodzielnie oglądając filmiki i czytając fora, właśnie też jako zawód chce obrać programistyke. Mój poziom nauki jest średni lecz nie z powodu wiedzy a lenistwu, głównie przez zadania domowe ): gdzie tez poprostu wolę pograć ): . Większość czasu poświęcam rodzinie, szkole ale też nie zapominam o obowiązkowej gierce  Cool , bardzo lubię grać tak jak pewnie większość w tym wieku. Uwielbiam też się spotykać ze znajomymi, głownie w nocy heh, dlatego też mam więcej czasu żeby pograć.
10. Dlaczego to właśnie ty miałbyś zostać Helperem na Cv(minimum 8 rozbudowanych zdań)
- Dlaczego ja ? dobre pytanie ! Lecz i prosta odpowiedz !

Jak też wspomniałem w poprzednim wątku, jestem osobą sumienna lubiącą pomagać. Nie sprawia mi to trudności, lecz dodatkowo cieszy że komuś mogę pomóc, czy też doradzić. Chce pomóc temu serwerowi w rozwoju, jest to mój ulubiony i pierwszy od zaczęcia grania serwer w minecraft. Chcę usunąć z serwera minecraft wszelkie tak to nazwę nienawiści do danych gracza, żeby każdy mógł spokojnie grać i się tym cieszyć. Nie znoszę  zachowań wyzywających, obrażających gdzie chciałbym pomóc takim scenariuszom zapobiec.
Szczerze mówiąć chciałbym się uczyć jak dobrze panować nad serweren, gdzie jako helper mógłbym to osiągnąć. Pragnę również spełnić swoje dawne ,,marzenie" żeby być jakby częścią tego serwera minecraft. Co więcej mogę powiedzieć ? Poprostu właśnie ja mógłbym być helperem, bo się do tego mogę nadawać, może i być do tego stworzony heh lecz to sie okaże.
11. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (Tak/Nie)
- Tak
12. Czy posiadasz Konto na Facebooku oraz programy takie jak Discrod oraz AnyDesk?
- Posiadam
13. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji Lecraft?
- Jeśli chodzi konkretnie o bycie w administracji LECRAFTA to nie


14. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji na serwerze minecraft minecraft innym niż Lecraft(nie podawaj ip)
- Tak, głownie na własnym lecz też na innych przez rekrutacje
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.11.2020, 11:16 przez grezil.
m0nsterek_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 3 threads Dołączył: Sep 2020
03.11.2020, 08:41 -
#2
Widać że 7 punkt wzorowany moim 7 punktem w podaniu Smile
Zimek1
<3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
28 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
03.11.2020, 14:23 -
#3
Aktywność na chat -
Łączny czas gry -
Na nie
grezil
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 1 threads Dołączył: Nov 2020
Wink  03.11.2020, 14:49 -
#4
Heart
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.11.2020, 17:24 przez grezil.
Anonalise
Anonalise_
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
11 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
03.11.2020, 15:12 -
#5
Witaj!

Aktywność na chacie -
spędzony czas w grze -
Napisane podanie +
Brak wypisanych komend Helpera -


Generalnie to mało Cię widzę w grze. Wczoraj zobaczyłam Cię pierwszy raz, mimo że są bardzo ładnie rozpisane punkty, to osobiście jestem na nie. Pograj jeszcze trochę, zapoznaj się z wszystkim i poznaj komendy.

Na NIE.

Pozdrawiam
Anonalise.
ItzYoouki
Pamięta mnie ktoś? :^
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 0 threads Dołączył: Nov 2020
03.11.2020, 15:18 -
#6
Nie wypowiadaj się pod swoim podaniem.
Nie widzę Cię na czacie.
Co prawda niedawno wróciłam po dłuższej przerwie ale i tak nic nie widziałam.
Reszta powodów wyżej

Jestem na Nie ale i tak życzę powodzenia
Allelujaa 
grezil
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 1 threads Dołączył: Nov 2020
03.11.2020, 15:18 -
#7
Heart
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.11.2020, 17:26 przez grezil.
Weru
_Weruss_
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 0 threads Dołączył: Nov 2020
03.11.2020, 22:02 -
#8
Cześć

Aktywność na chacie -
Spędzony czas -
Podanie na +
Brak komend -

Na NIE
Ale życzę powodzenia, pozdrawiam
Choć mnie zraniłeś,
Choć mnie skrzywdziłeś
Ja zawszę będę pamiętać o Tobie
i będę cię mieć w sercu i w głowie.
Dadaś
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 0 threads Dołączył: Nov 2020
04.11.2020, 09:49 -
#9
Uumie pomoc +
ladnie napisane podanie +
brak komend -
ja na tak
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
04.11.2020, 21:13 -
#10
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości