[ODRZUCONE] [PODANIE] Rojso_N


Napisał(a): Rojso_N


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Rojso_N
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Nov 2020
03.11.2020, 22:22 -
#1
1. Imię : Kacper
2. Wiek : 16
3. Dokładny nick w grze : Rojso_N
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : maj 2020
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 5-7 godz
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : tak, za grifing 
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? : uprawnienia: komendy chatu, wyciszanie, wyrzucanie graczy. obowiązki: pilnowanie, pomoc, zaangażowanie, zadania przedstawione po zdaniu okresu rekrutacyjnego
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : chciałbym zostać chatmodem ponieważ lubię pomagać innym, pilnować porządku i mam dużo wolnego czasu i mam duże zamiłowanie do minecrafta
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : Mam na imię Kacper mam 16 lat. Chodzę do II liceum. Jestem spokojnym i ułożonym chłopakiem bez większych nałogów. Moimi hobby są różne sporty, wolne chwile spędzam przy minecrafcie. Wyróżniam się dużą kreatywnością i pomysłowością. Mam duży zasób kultury osobistej. Mam duże poczucie humoru. Moimi  pasjami jest muzyka, granie w gry, i uprawianie sportów. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : Postaram się znaleźć przyczynę konfliktu, znaleźć racjonalne wyjście z tej sytuacji i ukarać winowajce zaistniałej sytuacji
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?: niestety nie
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: nie byłem
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: zmniejszyć ilość cheaterów i osób które tworzą spam na chacie
15. Coś na koniec:pisanie tego podania było dla mnie przyjemnością, pomimo dużego stresu i mam nadzieje że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
04.11.2020, 21:03 -
#2
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości