[ODRZUCONE] [PODANIE] mrozon2137


Napisał(a): Mrozon


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
04.11.2020, 13:22 -
#1


HACZYN POZWOLIŁ MI NAPISAĆ PODANIE MIMO WIEKU.

1.
 Imię : 
Szymon
2. Wiek : 
13
3. Dokładny nick w grze : 
mrozon2137
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft.pl : 
Lipiec, 2017
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 
od 3 do maksymalnie 7 godzin 
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : 
No chyba każdy był karany, ale co do mnie to tak, bylem karany na forum (trzy razy), i raz na serwerze minecraft lecz to zostało wyjaśnione a ba ban był do wyjaśnienia, lecz myślę, iż są to drobne przewinienia, które nie działały na szkodę serwera minecraft minecraft/graczy
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Helper? : 
Helper ma uprawnienia do komend takich jak:
/cc off - wyłącza chat
/cc on - włącza chat
/cc - czyści chat
/cmi kick <Nick> <Powód> - wyrzuca gracza z trybu
/Kick <Nick> <Powód> - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft minecraft minecraft 
/Tempmute <Nick> <Czas> <Powód> - Wycisza danego gracza na jakiś czas
/warn <Nick> <Powód> - Ostrzega danego gracza
/sprawdz <nick> - Zaczyna proces sprawdzania gracza pod kątem wspomagaczy
/czysty <nick> - informuje serwer iż gracz jest czysty i nie posiada żadnych programów wspomagających 
Helper ma także obowiązek odpowiadać na pytania graczy i wyjaśniać im funkcjonowanie serwera minecraft minecraft. Musi także być aktywnym członkiem życia serwera minecraft minecraft jak i forum. 
Helper musi także w razie potrzeby karać i upominać graczy. Musi także rozwiązywać konflikty, powinien także sprawdzać graczy pod kątem programów wspomagających. 
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Helperem : 
Chciałbym odciążyć administracje, nadal pomagać graczom a także ich karać i upominać. Chciałbym także aby ludzie postrzegali mnie jako osobę pozytywna (mimo ze taka jestem). Cechy, które posiadam i ktore, pomogły by mi to:
—>rzetelność
—>pracowitość 
—>odpowiedzialność 
—>obiektywność 
—>rozsądek 
—>pozytywizm
—>(czasami) surowość 
—>pilność
—>pewność 
Jestem także godny zaufania. Umiem rozwiązywać kłótnie. Jestem szczery i empatyczny. Jak widać nie jestem także zbyt skromny xD
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań :
 No taa, więc jestem Szymon i mam 13 lat. Pochodzę z województwa Pomorskiego, z miasteczka Kartuzy. Jestem bardzo skrupulatny, miły oraz szczery. Chodzę do 7 klasy i jestem wzorowym uczniem, który przynosi rok w rok czerwony pasek na świadectwie (jakoś nie sprawia mi to trudności xD). Interesuje się historią, e-sportem oraz piłką nożną. Moim hobby jest granie w wcześniej wspomnianą piłkę nożną, oraz fotografia :>. Lubię pograć sobie w mc, z kolegami wtedy jest największy ubaw! Mam kota Bolka (kreatywne imię), który jest wyjątkowo miły w porównaniu do moich zeszłych kotów XD. Mam dużo kolegów z którymi dużo rozmawiam. Lubię oglądac seriale oraz filmy - moim ulubionym jest Leon Zawodowiec <3 oraz Jestem legendą <3. Bardzo lubię pomagać mojej kochanej mamie w obowiązkach, i cieszę się, że chociaż w jakimś stopniu mogę jej pomóc. Skoro mówię o rodzinie, to mam młodszą siostrę (9 lat, w lipcu 10). Nie lubię kłamać - wręcz mnie to obrzydza i nie rozumiem dlaczego ludzie to robią, wolę się przyznać do błędu i ponieść konsekwencję niż skłamać. Gram w szkolnym klubiku piłki nożnej na pozycji pomocnika i nawet dobrze mi idzie.  Ostatnio, wyprowadziłem się do nowego domu, i powiem szczerze, jest super! Niedawno, koleżanka namówiła mnie do gry w sławną Ligę Legend, gra jest super ale w nią nie umiem grac xD. Tutaj już skończę i pozdrawiam!
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : 
Tak
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : 
Na pewno będę obiektywny i nie będę nikogo faworyzował. Uspokoję obie osoby i wysłucham obu zdań. Gdy nie będę miał pewności kto ma racje, skontaktuje się do innego helpera/administratora. Gdy jednak będę pewien, ukaram gracza karą adekwatną do czynu.
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft?:
Tak
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: 
Nie
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft minecraft:
Szczerze? Aktualnie to nic. Serwer naprawdę dobrze się trzyma i póki co nie ma co poprawiać. Jedyne co, to mogę proponować opiekunowi nowe eventy/pomysły. Chciałbym zmienic także nastawienie graczy i to jak niektórzy są toksyczni/obrażają, chociaż to powinien chcieć każdy helper.
15. Coś na koniec: 
Pozdrawiam osoby które przeczytały i życzę miłego dnia/wieczora
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.11.2020, 13:32 przez Mrozon.
Jurek
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 0 threads Dołączył: Sep 2020
06.11.2020, 17:56 -
#2
XD śmiechu wart
weronabiedrona
były admin MG
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
41 posts 1 threads Dołączył: Sep 2020
08.11.2020, 14:12 -
#3
na tak. 
uszami rusz i znikaj już 
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
10.11.2020, 10:29 -
#4
rezygnuje.
FaXTeR
Opiekun PVP

width=

Zbanowany

52 posts 4 threads Dołączył: Jul 2018
10.11.2020, 13:43 -
#5
Rezygnacja
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.11.2020, 13:45 przez FaXTeR.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości