[PODANIE] LEECYK


Napisał(a): Leecyk


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 posts in this topic
Leecyk
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Nov 2020
04.11.2020, 14:05 -
#1
  • 1. Imię :
Mateusz
  • 2. Wiek :
16
  • 3. Dokładny nick w grze :
LEECYK
  • 4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl :
Czerwiec 2020 
  • 5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :
Do 8 godzin 
  • 6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? :
raz za griefing na znajomym 
  • 7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? :
Obowiązki :
  1. Pomaganie graczom 
  2. Angażowanie się  w życie serwera minecraft 
  3. Rozstrzyganie sporów pomiędzy graczami 
  4. Pilnowanie czatu na którym jestem 
  5. Odpowiadanie na pytania graczy
  6. Aktywność na kanałach na discordzie
Uprawnienia :
/cc- czyści chat.
/c on - włącza chat.
/c off - wyłącz chat .
/warn (nick) (czas) (powód) - nakłada ostrzeżenie na gracza. 
/kick (nick) (czas) (powód) - wyrzuca gracza z serwera minecraft .
/tempmute (nick) (czas) (powód) - nakłada wyciszenie na gracza.
/cmi kick (nick) (czas) (powód) - wyrzuca gracza z trybu.
  • 8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem :
Chcę zostać chatmodem ponieważ lubię pomagać innym graczom, rozwiązywać konflikt. Jestem aktywnym graczem na serwerze minecraft , zawsze staram się pomóc innym graczom jeśli potrafię. Jestem bezstronny i zawsze staram się być miły i załagadzać sytuację .Sama gra na serwerze minecraft nie daje mi takiej satysfakcji jak pomaganie innym graczom , rozwiązywanie konfliktów pomiędzy graczami jak i  pilnowanie porządku na serwerze minecraft . Ta ranga  pozwoliłaby mi na realizację zadań określonych  w uprawnieniach i obowiązkach chatmoda.
  • 9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań :
Jestem Mateusz i mam 16 lat. Chodzę do Liceum na profil mat-fiz . Moje hobby  to pływanie lub inne sporty wodne ale także i sporty walki. Oprócz tego zajmuje  się Strażą pożarną i ratownictwem wodnym co zobowiązuje mnie do bycia systematycznym i wykonywania swoich obowiązków zawsze na tyle dobrze , na ile potrafię. Lubię pomagać ludziom i rozwiązywać konflikty rzeczywistości jak i na serwerze minecraft i sprawia mi to wielką satysfakcje .Pomimo wielu zainteresowań i obowiązków bardzo dużo czasu spędzam ze znajomymi , z którymi także gram w gry ,także w  Minecraft. Wspólnie ze znajomymi gram w tą wspaniałą grę już dobrych pare lat . Jestem  spokojny ,opanowany i z tego co słyszałem wzbudzam zaufanie :3 . Jestem przyjacielski i miły co powoduje że ludzie zawsze chętnie proszą mnie o pomoc . Uwielbiam nawiązywać nowe znajomości i wprowadzać miłą i rodzinną atmosfere w tym przypadku móglbym łączyć naszą społeczność na discordzie jak i na serwerze minecraft . 
  • 10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? 
TAK
  • 11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty :
Konflikt rozwiązuje poprzez spokojną negocjację ze wszystkimi stronami  . Następnie rozmawiam ze wszystkimi stronami konfliktu o zaistniałej sytuacji upominam  lub  wyciągam konsekwencje . Jestem bezstronny więc muszę dopilnować aby każda ze stron , jeżeli będzie taka potrzeba została potraktowana zgodnie z regulaminem i przede wszystkim sprawiedliwie .
  • 12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?:
Niestety nie. 
  • 13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy:
 Nie byłem. 
  • 14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft:
Moim zdaniem serwer jest świetny. Chciałbym jedynie pomóc w likwidowaniu cheaterów , utrzymanie ładu i porządku na serwerze minecraft Lecraft  a także utrzymanie fajnej i miłej atmosfery pomiędzy weteranami serwera minecraft i  nowymi  graczami .
  • 15. Coś na koniec :
Pozdrawiam wszystkich graczy Lecraft  Heart




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości