[ODRZUCONE] HeroMx


Napisał(a): HeroMx


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
HeroMx
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Nov 2020
06.11.2020, 00:08 -
#1
1. Imię: Maciej
2. Wiek: 15
3. Nick w grze: HeroMx
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft LeCraft.pl: 4 miesiące z małymi przerwami,
5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: od 4 do 5 godzin, 
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: Tak                                                                                                                                                      7.Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: Nie                                      8. Wymień komendy moderacyjne które znasz:                                                                                                                                     /checkban nick - sprawdza, czy gracz jest zbanowany,
/tempwarm nick 3d powód - ostrzega gracza (ostrzeżenie zawsze nadajemy na 3 dni),
/warns nick - sprawdza aktualne ostrzeżenia gracza,
/tempmute nick CZAS powód - mutuje gracza tymczasowo,
/unmute nick - odcisza gracza,
/history nick - sprawdza historie banów gracza,
/kick nick powód - wyrzuca gracza z serwera minecraft,
/tempban nick CZAS powód (czas: np. 1h) - ban tymczasowy,
/unban nick - odbanowuje gracza,
/tp nick - teleportuje do gracza,
/tphere nick - teleportuje gracza do siebie, 
Jednostki czasu: 1s, 1m, 1h, 1d
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): Tak, posiadam sprawny mikrofon,
10. Wypisz obowiązki Helpera: Obowiązkiem Helpera jest pomaganie nowym i początkującym graczom na serwerze minecraft. Sprawdzanie graczy czy nie używają zabronionych modyfikacji. Odpowiadać na podstawowe pytania graczy.
11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem?: Chciałbym zostać Helperem ponieważ, boli mnie jak nowi gracze nie wiedzą co i jak zrobić gdy pierwszy raz wejdą na serwer, co im wolno a czego im nie wolno robić na serwerze minecraft. Pomóc administracji łapać graczy którzy używają zabronionych modyfikacji. 
12. Napisz coś o sobie: Tak jak wcześniej wspominałem nazywam się Maciej lat 15, jestem wysokim, dobrze zbudowanym chłopakiem. Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie. Ale jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Staram się z tym walczyć jak tylko mogę. Najlepiej pomaga mi w tym moja mama i siostra, które pilnują żebym więcej czasu poświęcał nauce i czytaniu książek. Nie zawsze jestem tym zachwycony i złoszczę się na nie za to, ale wiem że mają rację. Jestem zabawną i komunikatywną osobą. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. Wiem, iż aby przetrwać w życiu muszę zdobyć wykształcenie, dlatego nigdy się nie poddaję, zawsze dążę do celu nawet w trudnych sytuacjach! Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę, że jestem ogólnie lubiany gdyż na co dzień spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemniać.
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?: Nie mogę się tutaj obronić gdyż nie mnie oceniać moje podanie i to ostateczne słowo co do podjęcia mojego podania należy do administracji.
14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft? (NIE PODAWAJ IP): Nie 
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?: Nigdy nie byłem w administracji na serwerze minecraft LeCraft.pl.
16. Discord(do kontaktu): Maciek:9058

Przepraszam za błąd w podpunkcie 7 i 8.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.11.2020, 14:45 przez HeroMx.
FaXTeR
Opiekun PVP

width=

Zbanowany

52 posts 4 threads Dołączył: Jul 2018
08.11.2020, 12:23 -
#2
Podanie skopiowane
Aktywnosc zerowa
pierwszy raz widze ten nick


obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.11.2020, 13:03 przez FaXTeR.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości