[ODRZUCONE] Podanie na Helpera


Napisał(a): Tumuz


Oceń wątek
  • 3 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Tumuz
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Nov 2020
06.11.2020, 17:13 -
#1
1. Imię:Kacper

2. Wiek:14

3. Nick w grze: Tumuz

4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft LeCraft.pl: gram jusz z około miesiąc odrazu po znalezieniu servera zaczoł w niego codziennie grać

5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: codziennie od Ja gram z rana więc 8:00 do 19:00 weekendy do 20:00

6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: Oczywiście że posiadam

7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: sprawdzali mnie raz słuchałem się administratora i jego poleceń okazało się że byłem czysty i zaszła pomyłka.

8. Wymień komendy moderacyjne które znasz:No to tak /kick Nazwa powód /mute Nazwa powód na ile /ban Nazwa powód
/warn powód za co /tempipban Nazwa powód /tempipmute Nazwa powód /tempmute Nazwa powód /tempban Nazwa powód /unban Nazwa powód /unmute Nazwa powód /unwarn Nazwa powód /ipban Nazwa powód /iphistory /ipmute Nazwa powód /ipreport /prunehistory /section no musiałbym znów sobie ogarnąć te komendy ale narazie tyle

9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): Nie jak ostatnio patrzyłem zaniedługo będę miał lepsze słuchawki z mikrofonem w tym teraz są leciutkie szumy prawie niesłyszalne

10. Wypisz obowiązki Helpera: Napewno pomaganie innym jak nie ogarniają komend np /party 2. jak pewny jesteś że ktoś używa cheatów lub exploitów trza go przenieść do sprawdzania i kazać mu pobrać AnyDesk i pokierować go na strone 3.Pilnować czatu czy nikt się nie wyzywa i dać im muta na 5-10 min 4.poinformować jak jakiś błąd znaleźliśmy do większych rang.

11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem?: Żeby pomóc serverowi na lepsze i chronić innych przed cziterami chciałbym żeby ten server był kiedyś tak popularny dzięki mojej ciężkiej pracy.

12. Napisz coś o sobie: Jestem spokojnym nastolatkiem z pasją do horrorów uwielbiam pomagać innym dlatego w szkole do mnie mówią Klapek że każdego klapkiem odganiam, lubie być z kimś najczęściej gram z kolegami próbuje brać wizerunek dobrego człowieka

13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć? Dzięki mnie ten server będzie czyściutki z cziterów i każdy będzie chętnie na ten server wchodził.

14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP): Nie więc staram się o tą range

15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?:Niestety nie ale ta morze być moją pierwszą!!

16. Discord(do kontaktu): KacperPL #6259
Louellay
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
59 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
06.11.2020, 19:37 -
#2
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości