[ODRZUCONE] HeroMx


Napisał(a): HeroMx


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
HeroMx
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Nov 2020
06.11.2020, 18:02 -
#1
1. Imię: Maciej
2. Wiek: 15
3. Nick w grze: HeroMx
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl: 4 miesiące z małymi przerwami,
5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: od 4 do 5 godzin, 
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: Tak                                                                                                                                                      7.Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: Nie                                      8. Wymień komendy moderacyjne które znasz:                                                                                                                                     /checkban nick - sprawdza, czy gracz jest zbanowany,
/tempwarm nick 3d powód - ostrzega gracza (ostrzeżenie zawsze nadajemy na 3 dni),
/warns nick - sprawdza aktualne ostrzeżenia gracza,
/tempmute nick CZAS powód - mutuje gracza tymczasowo,
/unmute nick - odcisza gracza,
/history nick - sprawdza historie banów gracza,
/kick nick powód - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft,
/tempban nick CZAS powód (czas: np. 1h) - ban tymczasowy,
/unban nick - odbanowuje gracza,
/tp nick - teleportuje do gracza,
/tphere nick - teleportuje gracza do siebie, 
Jednostki czasu: 1s, 1m, 1h, 1d
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): Tak, posiadam sprawny mikrofon,
10. Wypisz obowiązki Helpera: Obowiązkiem Helpera jest pomaganie nowym i początkującym graczom na serwerze minecraft minecraft. Sprawdzanie graczy czy nie używają zabronionych modyfikacji. Odpowiadać na podstawowe pytania graczy.
11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem?: Chciałbym zostać Helperem ponieważ, boli mnie jak nowi gracze nie wiedzą co i jak zrobić gdy pierwszy raz wejdą na serwer, co im wolno a czego im nie wolno robić na serwerze minecraft minecraft. Pomóc administracji łapać graczy którzy używają zabronionych modyfikacji. 
12. Napisz coś o sobie: Tak jak wcześniej wspominałem nazywam się Maciej lat 15, jestem wysokim, dobrze zbudowanym chłopakiem. Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie. Ale jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Staram się z tym walczyć jak tylko mogę. Najlepiej pomaga mi w tym moja mama i siostra, które pilnują żebym więcej czasu poświęcał nauce i czytaniu książek. Nie zawsze jestem tym zachwycony i złoszczę się na nie za to, ale wiem że mają rację. Jestem zabawną i komunikatywną osobą. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. Wiem, iż aby przetrwać w życiu muszę zdobyć wykształcenie, dlatego nigdy się nie poddaję, zawsze dążę do celu nawet w trudnych sytuacjach! Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę, że jestem ogólnie lubiany gdyż na co dzień spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemniać.
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?: Nie mogę się tutaj obronić gdyż nie mnie oceniać moje podanie i to ostateczne słowo co do podjęcia mojego podania należy do administracji.
14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP): Nie 
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?: Nigdy nie byłem w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl.
16. Discord(do kontaktu): Maciek:9058
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.11.2020, 18:25 przez HeroMx.
Anonalise
Anonalise_
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
11 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
06.11.2020, 23:35 -
#2
Witaj!

Podanie jest ładnie napisane, aczkolwiek nie widziałam Cię ani razu w grze. Komendy podałeś moderatora zamiast helpera, do których helper w większości nie ma dostępu. Użyłeś złego wzoru, mimo ładnie napisanego podania itp, to nie pomagasz tylko nowym i początkującym graczom, pomagasz wszystkim graczom na creative gdy będą mieli problem i poproszą o pomoc.

Mimo tego iż podanie jest bardzo ładne, nie widziałam Cię ani razu na serwerze minecraft co oznacza że nie widziałam jak pomagasz. Pograj więcej, zacznij pomagać, pokaż że potrafisz.

Na NIE

Pozdrawiam
Anonalise_
Zimek1
<3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
28 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
06.11.2020, 23:41 -
#3
Cześć!
Aktywność na chat’cie -
Spędzony czas w grze (2h 31min) -
Nigdy Cię nie widziałem na serwerze minecraft.
Na nie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.11.2020, 23:45 przez Zimek1.
polskipingwinus
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
18 posts 5 threads Dołączył: Nov 2020
07.11.2020, 10:46 -
#4
Witaj!

Podanie jest ładnie napisane, aczkolwiek nie widziałam Cię ani razu w grze. Komendy podałeś moderatora zamiast helpera, do których helper w większości nie ma dostępu. Użyłeś złego wzoru, mimo ładnie napisanego podania itp, to nie pomagasz tylko nowym i początkującym graczom, pomagasz wszystkim graczom na creative gdy będą mieli problem i poproszą o pomoc.

Mimo tego iż podanie jest bardzo ładne, nie widziałam Cię ani razu na serwerze minecraft minecraft co oznacza że nie widziałam jak pomagasz. Pograj więcej, zacznij pomagać, pokaż że potrafisz.

Na NIE

Pozdrawiam
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
07.11.2020, 19:22 -
#5
na nie, dwa podania na raz
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
08.11.2020, 13:03 -
#6
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości