[ODRZUCONE] Podanie Na helpera


Napisał(a): Adam32311


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Adam32311
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Nov 2020
08.11.2020, 14:51 -
#1
1Imię:Adam
-
2Wiek:13lat
-
3. Nick w grze: Adam3231
-
4. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić na serwer?6/7h
-
5. W jakich godzinach będziesz najczęściej aktywny?od 10 do 20
-
6. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft?Od dobrych 2 miesięcy bądz więcej
-
7. Jakie obowiązki ma Helper?: Helper ma przede wszystkim pomagać nowym osobą jak, i starym
-
Dlaczego chcesz zostać Helperem?: Ponieważ chce pomagać innym patrzałem jak inni pomagali więc też chce pomagać innym.
Helper ma Być na serwerze minecraft oraz ma pomagać dlatego chce być helperem. Nie którzy helperzy nie pomagają do końca niektórzy po prostu siedzą afk i nic nie robią. Ja mam zamiar cały czas być na serwerze minecraft oraz pomagać każdemu kto tej pomocy potrzebuje. Gdy Zostanę Helperem mam zamiar być i pomagać po to tu jestem.
-
9. Opisz siebie. Jestem Adam lubię grać w mc,lol,csgo,apex.oraz inne gry. Posiadam rolki jak i rower. jestem raczej spokojną osobą niż agresywną. Słucham się rang oraz osób postawionych wyżej ode mnie. nie raz pomagałem na serwerze minecraft lecz jako gracz i teraz chce to zmienić i mieć więcej komend do pomocy. Przede wszystkim chce być helperem dlatego by pomagać osobą. Oraz Pomagać rangą wyżej niż ja.
Zawszę chciałem mieć rangę administracyjną na serwerze minecraft Lecraft.pl.

10. Dlaczego to właśnie ty miałbyś zostać Helperem na Cv?Tongueonieważ chce pomagać. Gdy nikogo z administracji nie będzie na serwerze minecraft mam pomóc sam każdemu.Gdybym miał wybierać dostać admina i nie pomagać czy helpera i pomagać bym wybrał helpera. Mam dużą wprawe  w pomocy ponieważ nie raz byłem helperem na innych serwerach. Na serwerze minecraft lecraft nie będę się nudził pomagając graczą. Gracze nie raz mają dużo spraw do pomocy ja z wielką chęcią pomogę od razu!. Nie będę tak jak nie którzy helperzy nie pomagają wógóle. Ja mam zamiar cały czas pomagać.
-
11. Czy posiadasz sprawny mikrofon? Tak
-
12. Czy posiadasz Konto na Facebooku oraz programy takie jak Discrod oraz AnyDeskTak
-
13. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji LecraftNie
-
14. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji na serwerze minecraft minecraft innym niż LecraftTak
Winnetou
i'm hot i think
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
131 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
08.11.2020, 19:36 -
#2
Ema,
• Podanie jest średnio napisane, mianowicie ta zmiana czcionki co zdanie
• Aktualnie wiek z którym możesz przystąpić do administracji to 15+ co cię wyklucza
• Masz fajnie rozwinięte punkty
Przykro mi ale ze względu na dwa pierwsze punkty moja ocena to : NIE
YanKEE WiTH NO BrIM
Zimek1
<3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
28 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
08.11.2020, 21:22 -
#3
Zły tytuł -
Aktywność na chat -
Na nie
SzymOwczarLol
Ja lovciam piesełki
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
94 posts 11 threads Dołączył: Sep 2018
09.11.2020, 07:32 -
#4
Zły tytuł.
Twoje podanie nie powala.
Masz 13 lat więc zakładam, że ósma klasa. Nie sądzisz, czy aby napewno masz czas na pomaganie graczom? Egzaminy próbne nadchodzą wielkimi krokami. Poza tym ósme klasy mają o tyle przerąbane, że mamy nawał kartkówek i sprawdzianów. Jeśli łaska pomyśl o tym.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.11.2020, 07:32 przez SzymOwczarLol.
Anonalise
Anonalise_
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
11 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
09.11.2020, 19:46 -
#5
Witaj!

Zły tytuł odrazu odrzuca twoje podanie. Jest ono również średnio napisane oraz nigdy Cię w grze nie widziałam.

NA NIE
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
10.11.2020, 10:01 -
#6
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości