[ODRZUCONE] Katienxv13


Napisał(a): Katienxv13


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Katienxv13
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Nov 2020
08.11.2020, 22:57 -
#1
1.Imię:
Katarzyna

2.Wiek:
13

3.Nick w grze:
Katienxv13

4.Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić na serwer?
3-7 godzin

5.W jakich godzinach będziesz najczęściej aktywny?
od 15 do 23

6.Od kiedy grasz na serwerze minecraft Minecraft Lecraft.pl?
od 31.10.2020 długo nie gram na tym serwerze minecraft ale chyba to nie sprawia kłopotu

7.Jakie obowiązki ma Helper?
Helper powinien pomagać graczom w każdym problemie, być często aktywny na serwerze minecraft i musi znać regulamin

8.Dlaczego chcesz zostać Helperem? 
Ponieważ chcę pomagać graczom w każdej potrzebie, mam zamiar odpowiadać każdemu na zadane pytanie. Jeśli trzeba bardzo będę się starać żeby komuś pomóc. Z tego co widzę nowy Helper się przyda. Myślę że będę pomocna w roli Helpera

9.Opisz siebie.
Mam na imię Kasia, pochodzę z Mazowsza i mam 156cm wzrostu jestem trochę niska jak na swój wiek. lubię grać w gry typu minecraft, Gram na gitarze i posiadam 4 gitary uwielbiam słuchać muzyki. Często pomagam różnym osobom, jestem raczej spokojnym typem człowieka. Chciała bym pomagać graczom nawet jeśli nie będzie to możliwe to nadal chce pomagać.

10.Dlaczego właśnie ty miałbyś zostać Helperem na Cv?
Chcę pomóc każdemu graczowi na Cv. Skoro mam do tego szansę to chcę się dostać na to stanowisko. Jestem bardzo często aktywna na discord jak i w MC, znam się trochę na minecraftcie. Też chciałabym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze minecraft. Znam regulamin i go przestrzegam, jestem odpowiedzialna. Jestem prawie codziennie na serwerze minecraft.

11.Czy posiadasz sprawny mikrofon?
Tak

12.Czy posiadasz Konto na Facebooku oraz programy takie jak Discord oraz AnyDesk
Posiadam wszystkie z powyżej wymienionych

13.Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji LeCraft?
Jeszcze nie miałam takiej okazji

14.Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji na serwerze minecraft innym niż LeCraft?
Nie
Zimek1
<3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
28 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
09.11.2020, 19:43 -
#2
Łączny czas gry -
Aktywność na chat -
Na nie
Anonalise
Anonalise_
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
11 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
09.11.2020, 19:50 -
#3
Witaj!

Nie widziałam Cię na czacie ani razu, pomimo długiego siedzenia w grze. Nie udzielasz się co również wyklucza dowód na to że pomagasz graczą. Aby zostać chatmodem na jakimkolwiek trybie musisz spędzić na nim minimum miesiąc, Zacznij się udzielać, pomagaj i pokaż że to ty masz zostać nowym członkiem administracji creative.

NA NIE
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
10.11.2020, 10:01 -
#4
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości