Podanie o rekrutacje Marci


Napisał(a): Marci


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 posts in this topic
Marci
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Nov 2020
09.11.2020, 00:02 -
#1
Witam
To moje podanie o rekrutacje, mam nadzieję że się spodoba.

1. Imię i Nazwisko i Wiek : Marcjanna Skała lat 17
2. Nick w grze: Marci
3. Data rozpoczęcia gry na lerncraft.pl : 1.2020
4. Czas dzienny jaki mogę poświęcić na serwer: w dzień minimum 3 godz max 6 godz, w nocy od 21-01.00
5.Czy byłam kiedykolwiek karana na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : nie, Nigdy nie byłam zbanowana ,albo karana
6.Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? : Uprawnienia: Obowiązki/komendy: (Na Końcu) jeżeli ktoś obraża, przeklina, używa niestosownych słów, albo na jakiś czas wyciszam, upominam albo wyrzucam
7.Dlaczego chciałabym zostać Chatmodem : Lubie pomagać ludziom, a pozatym wiem że inni nie zawsze mają czas, więc myślę że dlatego poniewać lubię pomagać 
8. trochę o mnie: Mam na imię Marcysia mam 17 lat. Interesuję się muzyką, rysowaniem, animacjami. Uwielbiam pomagać ludziom oraz grać w Minecrafta. Mam Minecrafta non-premium. Gram w Minecrafta od 4 lat, nie gram tylko na javie ale i na bedrock. Znam się na różych komendach np. budowanie, o Chat . Nie wiem co dalej o sobie napisać c:
9. Czy mam sprawny mikrofon?: Raczej tak
10.W jaki sposób załagodze powstałe konflikty : Wysłucham oczywiście obu stron, następnie rozwiąźe problem, np. kolega koledze kradnie diaxy i je spala a kłócą się na chacie, scłucham wypowiedzi obu stron i np. skoro tak to ten który spalił diaxy odda tyle ile ukradł.
11.Czy miałam już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft: owszem lecz zapomniałam hasła do tamtego konta i no.
12.Czy byłam już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft?: Nie, ale jeżeli teraz się dostanę dam z siebie wszystko
13.Co chciałabym zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: Serwer jest super lecz zauważyłam że tryb ,,bulid buttle'' nie działa
Uprawienia / Komendy chatmoda

  1. /warn nick powód - daje warna, po 3 warnach automatycznie jest ban na 1h


  2. przykład: /warn Marci test


  3. /kick nick powód - wyrzuca gracza z serwera minecraft


  4. przykład: /kick Marci  test


  5. /ban nick powód - banuje gracza na stałe


  6. przykład: /ban Marci TEST


  7. /tempban nick czas powód - daje bana czasowego


  8. przykład: /tempban Marci  1 day test


  9. /unban nick - odbanowywuje danego gracza


  10. przykład: /unban Marci 


  11. /pardon nick - działa tak samo jak /unban jak nie zadziała poprzednia komenda stosujemy tą


  12. przykład: /pardon Marci 


  13. /mute nick - wycisza gracza na stałe


  14. przykład: /mute Marci 


  15. /tempmute nick czas - wycisza gracza na określony czas


  16. przykład: /tempmute Marci  1 day


  17. /ac on - włącza chat dla administracji


  18. /ac off wyłącza chat dla administracji


  19. /chat clear - czysci chat


  20. /chat on - włącza chat


  21. /chat off - wyłącza chat 

  22. Okresy Banowania:


  23. Jeżeli VIP lata na arenie ban 30 minut


  24. Wszędzie indziej VIP może latać.


  25. Jeżeli zwykły gracz fly lub inne cheaty:


  26. 1 raz: Ban 7 dni


  27. 2 raz: Ban 14 dni


  28. 3 raz: Ban na zawsze


  29. Jeżeli ktoś kogoś wyklina z graczy dajesz warna i czyścisz chat.


  30. Równie dobrze możesz dać mute na  2 lub 3 minuty i wyczyścić chat

  31. Jeżeli nie jesteś pewny co do tego czy gracz ma cheaty. Wyłączasz chat i sprawdzasz go. Musi on Ci podać skype i zadzwonić i udostępnić ekran. Wtedy sprawdzasz Menu Minecrafta. Gracz ma 5 min na podanie skype inaczej ban na 7 dni za nie współprace z administracją.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.11.2020, 13:13 przez Marci.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości