[ODRZUCONE] [Podanie] Arhei


Napisał(a): Arhei


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
Arhei
Arhei
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
2 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
10.11.2020, 20:31 -
#1

1. Imię: Jakub
2. Wiek: 14
3. Nick w grze: Arhei
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl: Od ponad roku.
5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: [b]W dni szkolne [/b]mogę poświęcić około 3 lub 4 godzin, a w dni wolne nawet do 5 godzin.
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: Posiadam.
7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: Niestety byłem karany na serwerze minecraft za txt xraya w plikach, wiem że może to nic nie zmienić ale potrzebowałem go do stestowania pluginu "antyxray" na moim prywatnym serwerze minecraft.
8. Wymień komendy moderacyjne które znasz: /mute (nick) (powód) (czas) /tempban (nick) (powód) (czas) /ban (nick) (powód) /kick (nick) (powód) /warn (nick) (powód)
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): Tak
10. Wypisz obowiązki Helpera: Obowiązkiem Helpera najpewniej jest pilnowanie czatu oraz dbanie o społeczność Lecrafta, pisząc "dbanie o społeczność" mam na myśli np. udzielanie się forum, pomaganie graczom oraz reprezentowanie w godny sposób community serwera minecraft.
11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem? Chciałbym zostać Helperem, ponieważ często gram na bedwarsach i jak ktoś używa antyknocka lub ogólnie cheatuje i gdy dostaje reporta, to okazuję się, że nikt nie może danej osoby sprawdzić bo albo niema Administracji na trybie albo poprostu Administracja jest zajęta, nie chodzi mi o to, że w ogóle Administracja nie jest aktywna, ale jestem pewien że przydało by się więcej modów na MG. Równie często widzę jak ktoś na przykład spamuje jedną wiadomością bądź jest poprostu toxic. Poza tym już od dłuższego czasu chciałbym się dostać na to stanowisko i spróbować swoich sił w roli Helpera.
12. Napisz coś o sobie: Powinienem zacząć od tego że bardzo lubię rysować w jakichś programach graficznych lub montować filmy w programach jak np. Sony Vegas.  Lubię również grać w koszykówkę i chciałbym się dostać do technikum na kierunek "technik informatyk".
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?: Lubię pomagać graczom, i spodobało mi się community lecrafta. Lubię spędzać czas na kanałach głosowych na discordzie lecrafta z innymi graczami i rozmawiać z nimi na wszelkie tematy. Ponad to, wydaje mi się że mam już nieco większe doświadczenie, ponieważ byłem KidModem na jeszcze większym serwerze minecraft niż lecraft. 
14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP): Jak już pisałem wyżej byłem KidModem na większym serwerze minecraft niż lecraft, musiałem odejść od tamtejszej administracji bo już nie miałem tak dużo czasu jak wtedy kiedy się tam dostałem.
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?: Jeszcze nigdy nie byłem w administracji lecrafta.
16. Discord(do kontaktu): Arhei#2478
patysia22
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
5 posts 3 threads Dołączył: Aug 2020
10.11.2020, 21:07 -
#2
Podanie ładnie napisane +
Punkt 11 rozpisany +
Często Cię widzę na mg
Neutral/tak
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.11.2020, 22:37 przez patysia22.
weronabiedrona
były admin MG
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
41 posts 1 threads Dołączył: Sep 2020
11.11.2020, 17:58 -
#3
Wiek na minus
czas, gdzie możesz poświęcić serwerowi na plus
Z tego co pamiętam, tego bana dostałeś ode mnie, lecz po wyjaśnieniu sprawy przyjąłeś to do siebie i zrozumiałeś swój błąd- co się liczy.
Komendy są nieco inne, ale to kwestia wyuczenia wiec tu jest na plus
punkt 11 jest ładnie rozwinięty
Często Cie widzę, jak i na MG a takze na discordzie. Jestem na neutral z przychyleniem na tak ze względu na wiek oraz historie kar.
uszami rusz i znikaj już 
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
11.11.2020, 18:07 -
#4
Nie widzę przeciwwskazań nie licząc wieku.
doświadczenie masz, ogarnięty jesteś

na TAK
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
Przemysław Roze
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
14 posts 0 threads Dołączył: Apr 2020
12.11.2020, 12:46 -
#5
Wiek 14 lat to tak średnio
Czas jaki możesz poświęcić nie jest jakiś duży
Nie wiem jakim cudem grasz od ponad roku skoro ja też gram od ponad roku i 1 raz widzę twój nick.
Minigry to nie tylko bedwars.
Osobiście jestem na wieki NIE!
sensejek
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
14 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
13.11.2020, 23:38 -
#6
wiek na -
podanie napisane starannie
czesto cie widuje na bw
jestem zdecydowanie na TAK widzę cię w roli helpera
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
14.11.2020, 14:28 -
#7
Napisać podanie to nie sztuka, ale z napisaniem dobrego podania jest już trudniej. W twoim podaniu możemy zauważyć zaangażowanie, wkład pracy i to , że na prawdę ci zależy. Czasem więcej dobrego możemy zauważyć w prostocie Wink
Na tak
Louellay
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
59 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
17.11.2020, 23:38 -
#8
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości